Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy ennyi év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ennyi év után is ilyen érzéseket vált ki belőlem?

Figyelt kérdés
Első nagy szerelem. Ennek már jó pár éve. Sajnos rajtunk kívül álló okok miatt kellett szakítanunk. Elköltöztünk másik városba. Elég messze. Nagyon fiatalok voltunk még és sehogy sem tudtuk volna megoldani. A mai napig felkavar ha meglátom a tőle kapott ajándékot, vagy hallok róla, vagy meghallom a közös számot. Mikor fog ez elmúlni? Vagy elmúlik egyáltalán?

2014. márc. 20. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem fog, első szerelem mindig is ilyen volt és lesz:-)
2014. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még mindig azt érzem, hogy Ő volt az igazi. És mindent megadnék, hogy vele lehessek:((
2014. márc. 20. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
:) ha elég türelmes leszel, az élet úgy rendezi,hogy vele lehess! De addig is ne pazarold az időd a várakozásra. Nagyon rossz érzés, én is hasonlót éltem át...tudom miről beszélsz...ha elég idős leszel, keresd fel, ismerd meg újra. Ha olyan ember volt...akkor nem felejtett el,és még az is lehet,hogy az érzelmei nem halványultak.
2014. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon jól estek a szavaid. Félek, hogy az élet elveszi őt tőlem. Hogy talál valaki mást. Nyáron megyek vissza abba a városba. Rokonlátogatás. Arra gondoltam, hogy felkeresem. :)
2014. márc. 20. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!