Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig hiányzik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig hiányzik, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek és régebben kaptam tanácsot, hogy szüntessek meg vele minden kapcsolatot ha el akarom felejteni. Szóval letiltottam facebookról, nem beszélek már vele, csak néha köszönünk egymásnak, de látom rajta, hogy nem érti a helyzetet mi történt, mert eddig jó barátok voltunk, de most meg mintha nem is létezne számomra úgy viselkedek vele, pedig őszintén mondva hiányzik nekem. Nem tudok mitt tenni, vagy tartsam tovább a ciklust a felejtésről és talán begyógyulnak a sebek.

2014. márc. 22. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret viszont, az lesz számodra a legjobb ha elfelejted, mert csak fájdalom lesz belőle :)
2014. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Egyelőre nem nagyon megy a felejtés. Főleg ha találkozom vele...mindig visszaránt. :/ Mi mondjuk barátok vagyunk, mondhatni... Pocsék helyzet. :/ Az idő, ami segít. Illetve az akarat. Fejben légy erős.
2014. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!