Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Fussak utána? Hagyjam? Felejtsem el? Mi legyen? Szeretem. Hiányzik.

Figyelt kérdés

Van egy srác.15 éves lesz.Én 14 leszek.4 éve megismerkedtünk egy nyári táborba.(Volt osztályfőnököm nevelt fia lenne ha ők nevelnék.)Aztán 2 éve találkoztunk egy strandon.És az egész napot együtt töltöttük.Azóta rendszeresen beszéltünk MSN-en.Most nyárra feljött az apukájához (volt ofőm férjéhez.Anyukája Szegeden lakik.Apukája Taksonyba)Taksony itt van mellettünk.Pénteken találkoztunk.Heten,nyolcan elmentünk sétálni,hülyülni...(Volt osztálytársaimmal.)Aztán hazakísért.Útközbe átkarolt,megfogta a kezemet.Minden nagyon jó volt.Aztán szombaton átjött egyedül.És itt volt egész délután.Elcsattant a csók.Éreztem hogy szeretem.Este hazament.Egész éjjel nem aludtam.Hiányzott meg minden.Vasárnap,hétfőn,kedden találkoztunk minden nap.Reggeltől estig együtt voltunk.De tényleg.Reggel fél 10től este 8ig.Aztán tegnap (kedden) furcsa volt délután.Nem szólt hozzám...került...Odamentem megölelni elfogdult,arrébb ment.Amikor hazakísértek a volt oszt.társammal (x-el)elküldte x-et,mert beszélni szeretett volna velem.Kettesbe sétáltunk.Elmondta hogy sajnálja ami történt délután,és szeret.Csak nagyon szar kedve volt mert hiányzik már neki Szeged...

Megértettem.Azt mondta,hogy nem szeretne most 1 hónapos kapcsolatot,mert fölösleges lenne,és utána még szarabb lenne...ha visszamenne Szegedre...meg minden.

De aztán valahogy oda lyukadtunk ki,hogy járunk.És minden időt együtt töltünk.

Ma nem jött hozzám.MSN-en írt,hogy szeret és,hogy hiányzok Neki...x-et megkérdeztem,hogy holnap nem e jönnek ki ugyanazzal az emberkékkel akikkel pénteken is voltunk sétálni.Erre azt mondta,hogy nem tudja.De lehet hogy eljönnek.Felhívjam a barátomat?Vagy hagyjam most egy kicsit...és majd ha jönnek akkor jönnek?Nagyon hiányzik :(

És ne tudom hogy szeret-e :(:\'(

Mi legyen?:\'(

Válaszokat előre is köszi.És bocsi hogy hosszú lett...


2009. júl. 22. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeret téged,hidd el. Ilyen korban a távkapcsolatok nem sikeresek,gondolom fél,hogy mi lesz,ha visszaköltözik Szegedre.Hagyd egy kicsit,gondolkozzon,írj neki addig egy levelet,hogy téged nem érdekel merre megy,ugyanúgy szereted:)Am Harasztin laksz?:)
2009. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen.Harasztin lakom :D
2009. júl. 22. 21:22
 3/4 A kérdező kommentje:
És a levelet azt személyesen adjam át neki?És mit írjak meg benne?Amit érzek?Hogy nem szeretném eleszíteni...stb?:(
2009. júl. 22. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak mert én is ott lakom:D Hát ahogy érzed..ha találkoztok add oda neki,mikor elbúcsúztok:)
2009. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!