Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hódíthatnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódíthatnék meg egy ilyen férfit? Elég nehéz lesz, nem?

Figyelt kérdés

Ez a férfi, akit kinéztem, már régóta egyedül van, idősebb is nálam.

Nem tudom, hogy hogyan venné egy fiatalabb nő közeledését, mert amúgy is elég félénk.

Én is csak kicsit vagyok bátrabb, de így is alig beszélünk, de látom viszont rajta, hogy szimpatikus volnék neki, csak nem tudom.

Talán fél, vagy nem tudom...egy munkahelyen vagyunk.



2014. márc. 22. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg azt mondogatod,hogy hát nem tudom,addig nem fog megtörni a jég.Majd csak akkor,ha szépen odamész hozzá,és ha más nem,kezébe nyomod egy cetlin a számodat,vagy megkérdezed tőle,volna-e kedve meginni veled valamit,ha ráér.
2014. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 WFox válasza:
Hàny évesek vagytok?
2014. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!