Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan egy éve, hogy anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy éve, hogy anyám befogadott egy férfit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám sajnos idő közben meghalt, a pasi pedig maradt nálunk. Így élünk hárman, ő, én és tesóm. Az ismerőseink azt mondják, hogy ez a pasi szerelmes belém, mindig rólam beszél stb. Most nem tudom, hogy mit tegyek. Én is szeretem őt, de mit szólnának az emberek, ha összejönnénk?!
2014. márc. 14. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülyeségre és kamukérdésekre nincs orvosság.
2014. márc. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A volt nevelőapáddal?

Hát, ez nekem elég bizarr.

Belegondolok, hogy az a pasi korábban anyukáddal szexelt, majd veled, brrr...

2014. márc. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hol írta a kérdező, hogy a nevelőapja??? Jobb lenne aludnál még mert csak zagyvaságot válaszolsz!


Kérdező! Ha te is szereted akkor miért nem jösz vele össze?

2014. márc. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindketten szeretitek egymást, akkor tök fölösleges azzal törődni, hogy mit szólnak az emberek, minden csoda 3 napig tart.
2014. márc. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 baker2424 ***** válasza:
hát fiam biztosan anyukád is ezt szerette volna
2014. márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!