Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja szakítottam a barátnőmmel. Lehet még vissza út?

Figyelt kérdés

Szóval 2 hónapja szétmentünk az indok az volt, hogy nem élte ki magát. Azt mondta a férjének gondol de nem ennyi idősen akarja elkötelezni magát. Azóta próbáltam helyre hozni a dolgokat, nyomulni, leszarni, veszekedtünk stb eleinte még hiányoztam neki. Mostanra odáig jutottak a dolgok, hogy nem akar semmit, csak barátkozni és hogy régebben igen tervezett velem előre, de most már nem, nem tudja mit hoz a jövő, de már nem gondolja úgy.Meg megunta már ezt az egész témát, mert annyit lovagoltunk rajta hogy egyáltalán nem érdekli.. Mert hogy én felhúzom magam mindenen ( voltak okai) meg hogy nagy a távolság is köztünk.. Egyenlőre barátkozgatunk, de ő eléggé közömbös is én szerintem, bár azért vissza érdeklődik. Próbálok rendes lenni.. A kapcsolat alatt amit én rontottam el azt hiszem az az hogy nem voltam eléggé férfias inkább mindent megtettem meg sok mindent lenyeltem stb.. Lényegében barátságból ezek után lehet még több?


22/F



2014. márc. 23. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Próbálok rendes lenni.." itt a probléma. és ha ő közömbös, azt nem csúfolnám barátságnak. nem kell semmit se próbálni. elmondod, mit szeretnél, aztán ő lép valamit. azt írod, nem voltál elég férfias. az idézett mondat arra utal, hogy most sem. ezt nem bántó szándékkal írom.
2014. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dobott egy kamu indokkal, ez van. Nem illettetek össze, azzal a férj-dumával csak vígasztalni akart. Most még másképp lűtod, de majd ha találsz valakit, aki tényleg szeret, egyből meglátod, hogy ez mennyire nem volt tökéletes kapcsolat.
2014. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem élte ki magát...erre rá fog rendesen menni a kapcsolatotok meg mindkettőtök élete,idegrendszere stb ha UJRA összejöttök...semmi probléma,biztos tündéri kis csaj de a tényeket lásd...és ne felejtsd el...rengeteg nő vár rád is...nincs olyan pasi a világon,aki csak 1 nőnek kell(ene) ;)


25/F

2014. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Azt mondta a férjének gondol de nem ennyi idősen akarja elkötelezni magát."

Csak le akart koptatni,nem is szeret,és nem akarta,hogy fájjon neked a szakítás. Ezért így mondta. Ha szeretne szerelemből, nem hagyott volna el.

2014. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából azt hiszem bejött neki, hogy több faszt is akar fogni meg próbálgatni, valahol meg is értem a dolgot mert első férfi voltam az életében, bár én ilyenre nem gondoltam az első szerelmemnél soha.. Végülis igazatok van én meg naiv vagyok bár tuti elrontottam azzal is hogy agyára mentem, de akarva akaratlanul szarul jött ki minden lépés amit tettem... Igazából a felejtés nehéz, mert a hely ahol lakott, a családja, az ottani barátok végülis mind hiányozni fognak. De azt is tudom ha tőlük nem szakadok el akkor tőle sem...Lehet tényleg egy barátnő kéne csak aki übereli és elfeljtetti velem ezt az egészet és akkor jó lenne minden bennem. Csak az meg vagy jön vagy nem, kicsit nehéz egyetemen új környezetbe most bármit lépni meg társaságot alakítani..
2014. márc. 23. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!