Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom állítja, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állítja, hogy nem vagyok normális, de szeret! Pénzt ajánlott szexért cserébe! Szerintetek, illendő így viselkedni valakivel, akivel 4 éve együtt élsz?

Figyelt kérdés

Én 29/L, Ő 41/F

4 és fél év után szakítottam vele, így albérletbe költözöm. Felajánlotta, hogy kifizeti az első fizetnivalókat, szexért cserébe!!! Van itt olyan ember, aki nem talál ebben kivetnivalót?!

Az együtt töltött időt leírni nem lehet, s valószínűleg csak az én elmondásom alapján nem is volna túl hiteles, de.. Többször megcsalt, az együttlétek közül egyet videóra is vett. Szexhírdetéseket adott fel. Folyton titkolózik, kimenő üzeneteit különböző indokok miatt soha nem menti. Ezerszer lehordott, bármit teszek, nem becsüli meg. Kb. 1,5 éve semmilyen kapcsolat (se beszélgetés, se programok, se csók, se szex...) nincs közöttünk, egymás mellett élünk. A szexualitás az Ő oldalárol annyiben kimerül, hogy max. 5 perc, és csak a saját kielégülésére irányul. Ha elutasítom, annyit mond, "csináld meg kézzel, csak 1 perc". Ócsárol a saját családomnak is. Elfáradtam, belefáradtam, s úgy gondolom, nem ezt érdemlem. Egyébként állítja, hogy én nem vagyok normális. Sosem voltam kedves és türelmes. Nem akarja, hogy elmenjek, mert szeret!

A döntésem egyébként végleges.. de egyszerűen nem akarom felfogni, hogy egy 41 éves, felnőtt férfi tényleg képes nekem szexért cserébe pénzt ajánlani úgy, hogy egyébként állítása szerint szeret. Szerintetek ez belefér? Csak én gondolom ezt nonszensznek?


2013. aug. 24. 15:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Ostoba vagy ha belemész egy ilyenbe.
2013. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nagyon gondolkodsz h bevállalod mi? :D te kis huncut. fejd meg rendesen
2013. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

*Van itt olyan ember, aki nem talál ebben kivetnivalót?!


Sok ilyen ember van, aki 2 Ftért a saját anyját is.

2013. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Jó nagy hülye vagy, hogy eddig mellette maradtál. Első esetnél kib asztam volna, mint macskát sz arni... 29 éves, atya ég..
2013. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen, ezt elfelejtettem leírni, nem mentem bele.

A kérdésem inkább arra vonatkozott volna, hogy szerintetek egyáltalán "belefér-e" egy ilyen felajánlás egy több éves kapcsolatba?!

2013. aug. 24. 15:31
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha már nem vagy a nője, legyél a qrvája. Gusztustalan, primitív. Nem is tudom hogy bírtad eddig...
2013. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Undorító ahogy ez a férfi viselkedik. Te meg buta vagy h mellette maradtál. Sok pénze van mi?
2013. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
sztem más dolgok sem férnek bele amiket leírtál dehát te voltál mégis vele 4 évet :) nyilván tágabb az értékrended mint nekünk
2013. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azt sem érdemelné meg,hogy az ilyen primitív felvetésein rágódj egyáltalán.Az egész embert úgy,hogy van,ki kéne radíroznod az életedből,és nem a f@...ságain agyalni.
2013. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jobbat érdemelsz. Csak kihasznált. Csak a szexért kellettél neki egész végig ! Szerintem keress mást, olyat aki megérdemel. Hogyha 1 milliót is ajánlana én nem fogadnám el.....
2013. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!