Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért ilyen nehéz? Szerelmi dolog, többi lent!

Figyelt kérdés
Az osztályban vagyunk 5-en lányok, akik nagyon jóban vagyunk és van még egy lány aki néha-néha hozzánk csapódik. Jó fej, csak néha idegesítőek a poénjai, gyerekes... A fiúk közül 2 gyerek van akikkel nagyon jóban vagyunk. Van egy hely, ahova sokszor megyünk hétköznapokon is és többen jönnek más osztályokból is...hihetetlen társaság. Mint mindenki, mi is keressük a szerelmet... (most álneveken irom a személyeket) Lilinek tetszett egy fiú, már azóta együtt járnak, róla azt kell tudni h rengeteg barátja volt már és az egyik legszebb lány a suliban, Zsaninak tetszik vki, aki szintén mindig jön velünk, de nem tudja h kölcsönös-e. Dominikának tetszik egy srác, aki eggyel felettünk jár, viszont a baj az hogy én szilveszterkor eléggé összemelegedtem vele és a mult miatt én is vonzódom hozzá. Petrának tetszik szintén vki, akivel megintcsak nagyon jóban vagyok, mert amikor Petra nem jött egyszer velünk én végig Palival voltam és mindenki szerint tetszek neki, csak Petra nem tud erről semmit. És van egy harmadik srác, aki csak nekem tetszik, de ő bulikon mindig összegabajodik egy lánnyal a suliból, ritkán köszön, de hihetetlen aranyos.... és ott tartok most, hogy nem tudom kit válasszak a három srác közül!! A szerény, vicces összebújós társamat, azt aki mellett nekem is lehet igazam, vagy azt, aki egy titok még számomra és egyik barátnőm sem sértődne meg, ha vele lenne vmi.... nagyon nehéz..ajjj segitsetek!!

2014. márc. 24. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt válaszd, amelyiket súgja a szíved és az eszed is. Ha végképp nem tudsz dönteni akkor ne válaszd egyiket sem, mert egyik sem fogott meg annyira hogy egyértelmű legyen a választás.
2014. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mindig azt súgja a szivem, akivel épp vagyok, vagy aki épp a közelemben van...
2014. márc. 24. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt ajánlanám, hogy feküdj le, kapcsolj ki mindent, legyen körülötted nyugalom és gondold át. Melyik fiúban mi a jó és mi az ami kevésbé jó és hogy melyiket tudod leginkább magad mellett elképzelni. Nekem ez már segített. Ha elképzeled az egyikkel az életet, akkor sajnálod e a másikat és ehhez hasonló érzésekre figyelj és meg lesz a válasz.
2014. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A megsértődős dolog párválasztásnál nem lehet szempont, de ha meg nem tudod eldönteni, akkor még inkább ne járj senkivel.
2014. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! Azt hiszem megoldottam ezt a nehézséget...kibékültünk barátnőmmel :) És az érzésem megerősödött az egyik fiúval kapcsolatban...mégpedig a harmadik fiú, vagy inkább férfi..:) Többen mondták, hogy lehet, hogy kölcsönös, mert többszőr szemezünk, meg érdeklődött már rólam többektől...és annyira hihetetlen, olyan helyes és gyönyörű medve szemei vannak :) Esetleg annyival még tudnátok segiteni, hogy miként közeledjek hozzá, miről kérdezzem stb. :) Köszi előre is!!
2014. ápr. 19. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!