Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szerelmi bánatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyhm kérdése:

Szerintetek szerelmi bánatra jó dolog az ha lefekszek mással, vagy várjak még kicsit? Másfél évig volt barátnőm, és hiányoznak dolgok, szeretet hiányom van. Normális válaszokat várok. Üdv: 19 éves fiú

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ennyire bánatos vagy, nem is voltál szerelmes.
2012. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. Lány vagyok. 2 év után szakított velem a párom.. nagyon ki voltam. Rá egy héttel lefeküdtem egy ismerős sráccal. Akkor jó volt, nem gondoltam másra.. de utána..

aztán szakítás után egy hónappal szex az exxel, tökéletes este, együttlét.. de nem jöttünk össze.. nah ez az igazi szívás és szenvedés..

Szerintem a legjobb lenne, ha lenne valaki más aki viszont szimpatikus és úgy elfelejteni, nem pedig szexxel. Az csak ideiglenes megoldás.

21/L

2012. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Háát de nagyon is nagyon szerettem a lányt, és mindent megadtam neki. Tegnap egy tánccsoport beli lánnyal smároltam ... és hiányzik még 1 csók is minden percben....
2012. jún. 3. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
20:19 hogy te mekkora egy k**rva lehetsz :(
2012. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
ja hogy te ilyen táncos selyemfiuka vagy, aki kapós a lányok körében? Hát nagyon sajnálni tudlak, hogy neked vannak lehetöségeid a szexre és itt siratod magad...nem tudom mit szolnál, ha egy szakitás után bevágnának abba a sarokba ahonnan indultál, avagy az egyedüllétbe, ahol nem kellesz megint senkinek egy jó darabig.
2012. nov. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mindent megadtál neki? tényleg? hát ne adj mindent koma, csak ami jó neki! Csak azt adj, ami jó, mert a mindenben a rossz is benne van!

a nőnek a mindene a férfi, ha férfi vagy, akkor mindent megkap, sőt annál több nem is kell!

2016. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!