Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki olyan aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki olyan aki már volt szerelmi háromszögben? Ha igen, hogyan és meddig működött a dolog? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen addig tud működni, amíg az aki félrelép tud hitelesen hazudni és nincs emiatt lelki válságban. Általában ez előbb-utóbb kibukik és ilyenkor mindenki keményen pofára esik. Ha erős volt az eredeti kapcsolat, akkor valószínűleg megmarad, amúgy meg mindenki a két szék közül a pad alá ült.

Röviden összefoglalva: hülye aki ilyenbe belemegy.

2012. dec. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én véletlen csöppentem csak bele egy ilyenbe! A srác úgy állította be a csajt, hogy egy régi szerelem, de már nem érdekli. Hittem neki, összejöttünk, és mint az kiderült (lebuktak) együtt volt a másik lánnyal is. Én is dobtam meg persze a másik lány is. Azóta egy lány sem megy a közelébe..:D
2012. dec. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hat ez attol is fugg, hogy a 3. felbe szerelmes is vagy v. csak sex van. ?

Ha szerelmes vagy akkor par honapig lehet birni lebukas vagy szakitas nelkul (egyikukkel), ha csak sex akkor akarmeddig mukodhet (ha okosan csinaljatok). Bar szerintem ezek sehogysem fenntarthato es normalis allapotok. Minden esetben torekedni kell a megoldasra es a dontesre. Nincs mese. Fel fog emeszteni.

2012. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van, nem rövid idő és nem beszélek róla.
2012. dec. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4+ már vége a kapcsolatnak..
2012. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az most pont rajtad múlik feltéve ha tevagy az eggyik fél. Én menyasszonyként kerültem ilyen helyzetbe csúnyán át vágtak. Privátba elmesélem ha szeretnéd.
2014. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!