Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek hogy vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek hogy vissza kapjam a barátnőm?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szeretem csak sajnos sokszor veszekedtünk.Csináltam hülyeségeket amiket nagyon bánok semmi meg csalás vagy ilyesmi de szakítottunk sajnos.Már nem akarja velem ujjra kezdeni azt mondta mert nem menne ő is más beállítottságú meg én is de ezzel nincs is baj.Csak azzal volt itt a baj hogy sokat veszekedtünk és nem mutattam ki eléggé mit érzek iránta nem tudom nem tudtam meg nyílni előtte úgy ahogy kellene sajnos és vége is lett iszonyatosan szeretem és vissza akarnám hódítani szerintetek van még rá esély ?Lányok ti olyan pasinak akibe nagyon szerelmesek voltatok és még szeretitek de már nem vagytok együtt adnátok neki még 1 esélyt? Nekem adott esélyt már nem egyszer ! Alá is írom de nem tudtam valamiért ki mutatni azt ami bennem van igazán :( De most az a kérdés hogy harmadjára ha tényleg látnátok a változást meg mindent hogy küzd értetek vár reggelente a kapuban és nem felejt el titeket adnátok még 1 esélyt ??

2014. márc. 24. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az embereknek a 99%-a, miért akkor döbben rá valamire, mikor már elveszíti?! -.-" Ha már többszöri esély után nem javultál, biztos nem adnék még egy utolsót....
2014. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Harmadik esély? Te jó ég! Ez igazi érzelmi hullámvasút! Bár azt mondják három a magyar igazság, én erre nem lennék képes. Ne már... adott neked egy csomó esélyt és nem éltél vele. Most megint kapsz egyet, hogy azt is elszúrd?
2014. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ez nem úgy van adott egyet aztán össze kaptunk és ki dobott meg beszéltük hogy változunk mind a ketten és mondta hogy egy hetem van változni éltem is vele.Csak aztán össze kaptunk egy nagyon kis hülyeségen és ki dobott hogy nem megy ez így stb.... és most itt vagyok.Pedig meg tudok változni érte meg nem fogom fel adni mert szeretem.Ha bele roskadok is akkor is vissza szerzem !!! Mert itt most nem volt hibám !!Élni akartam a lehetőséggel de nem tudtam :(
2014. márc. 24. 16:53
 4/5 A kérdező kommentje:
És olyan szinten szeretem hogy komolyan nem tudok más lányra rá nézni valahogy nem érdekel egy sem de szó szerint!Mondta ő is hogy jobb lessz így meg minden de nagyon hiányzik és akarom őt :(
2014. márc. 24. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire küzdeni akarsz érte, akkor küzdj és ne itt sírj! Vegyél neki virágot, bemész a virágoshoz mondod, h 1000-1500ért készítsenek egy csokrot és hidd el szépet kapsz ennyiért és minden nő örül egy csokor virágnak, hiába, h "elavult" szokás, de örülnek neki. Vegyél neki bonbont, halmozd el ilyenekkel is, egy nő szereti, ha kényeztetve van, ha még nem is mutatja ki. Vegyél neki parfümöt, vagy akármi női dolgot...
2014. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!