Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy éltétek túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éltétek túl?

Figyelt kérdés
Osztálytárssal szakítottam és nem tudom mi tévő legyek. Mindennap fáj bemenni meg ugye rossz vele egy légkörbe lenni.És nem, nem akarok sem iskolát, sem osztályt váltani emiatt csak tippekre lennék kíváncsi hogy mások ilyenkor mit tettek, mivel terelték el a gondolataikat stb.. Ilyesfajta történetekre is kíváncsi lennék köszönöm :)

2014. márc. 24. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Ne rinyálj. Viseld el.
2014. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Nehez dologba szakitas, foleg, hogy osztalytars.

Drogozz.. Na jo azt ne :)

Ugyes legy, hallgass zenet, gondolj a jora

2014. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

velem is szakított a barátom, 1 hónapja. mi is osztálytársak vagyunk.

nos, nekem jó őt látni mindennap, mert ha egyszer csak hirtelen (mert hirtelen történt a szakítás) kilépne az életemből, most sokkal szomorúbb lennék.


nos, én nagyon vissza akartam őt szerezni. bepróbálkoztam nála szavakkal, de nem jött össze. eldöntöttem, hogy jó, akkor én most egy picit elkerülöm. reménykedtem, hogy lesz valami. aztán elkezdtem vele beszélgetni, barátkozni. de ő azt mondta, hogy ez már végleges, ő így boldogabb, hogy nincs senkije.

elfogadtam.


nos, az én tanácsaim:

nézz ki nagyon jól! :) lássa, hogy mit veszített! :)

reménykedj! a remény tartja életben az embert, még akkor is, ha felesleges.

éld az életedet nélküle! legyél többet a barátaiddal, találj valami hobbit. ha van rajtad súlyfelesleg, akkor azt most add le, szingliként. nekem pasival sosem ment :) tudod, étterem, stb :D

menj ki a teremből a szünetekben. ne legyél a látókörében. kerüld el egy ideig.

aztán, amikor már lecsillapodtál, elkezdheted vele építeni a jó viszonyt, már ha szeretnéd. bár sztem ez fontos.

és ha esetleg kiderül, hogy ő már túl van rajtad, akkor lépj tovább. reménykedtél, de legalább megtanultál nélküle élni, és így könnyebb lesz, mintha soha egy percig nem reménykedtél volna.

nézz vicces videókat a neten, meg olyan filmeket, amik nem kötnek hozzá! :)

a szomorú dalokat pedig felejtsd el! csak sírni fogsz tőlük...!

az idő pedig tényleg mindent megold :) ha nagyon szereted, de elfogadod a tényt, hogy vége, akkor maximum 3 hónap és túl leszel rajta! :) flörtölj, ismerkedj, használd ki a szinglilétet :)

sok sikert! :)

én még nem vagyok túl rajta, de a remény korszakom már lejárt...

18/L

2014. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a szép választ és a rengeteg tanácsot, nagyon rendes vagy :)

Hát mi körülbelül egy hónapja szakítottunk azóta egy szót se szóltunk egymáshoz, egymásra se nézünk én se rá ő se rám direkt kerüljük egymást. Eddig úgy éreztem hogy muszáj is volt kerüljem mert ha megláttam hányingert kaptam, ideges lettem, és legszívesebben felrúgtam volna..De most már szerencsére csillapodtam kicsit, de még most is rossz szemmel nézek rá szóval nem hiszem hogy anélkül tudnék vele beszélgetni hogy közbe nem bőgném el magam :(

Reménykedjek ? Már körülbelül undort kaptam a reménykedéstől, folyton csak azt teszem semmi másra sem gondoltam csak a reményre és semmi:( Szerintem ha elém állna és elmondaná hogy miért szakított velem ( mert azt sem tudom hogy miért indok nem volt ) és bocsánatot kérne nem hiszem hogy meg tudnék neki bocsájtani, most úgy érzem hogy soha többé nem tudnék neki. Se barátkozni nem tudnék vele soha többé, se a barátnője nem tudnék lenni soha többé, se az osztálytársa-.- De sajnos annak muszáj lennem :( De ezeken felül borzasztóan hiányzik nekem és nem is pontosan ő, hanem a múlt hiányzik. Az hiányzik ami volt köztünk, nem a mostani gyerek. Mert azóta amióta szakított velem más szemmel nézek rá és rájöttem hogy más szemmel nézve egy senki ! Szóval azt se tudom mit érzek és hogy fogunk-e valaha még beszélni ebbe az életbe, mert jelenlegi helyzet alapján úgy néz ki hogy soha többet :(

És persze én is össze vagyok zavarodva mert nem tudom eldönteni hogy mit érzek. Ha rágondolom két érzés önt el : a mérhetetlenül szeretem érzés amibe az egész testem belehullámzik, a másik pedig hogy hogy tehette ezt velem..és ezért nagyon utálom...

Tanácsokat megfogadom köszi :) Hogy jobban nézzek ki ? Teljes stílus váltás volt a szakítás után..rövidebb haj sokkal erősebb smink és kihívóbb ruhák. Azt nem tudom hogy észre vette-e, hisz rá se nézek ..

Igen és megpróbálok vele keveset lenni egy légkörbe, ha tehetem mindig kimegyek a teremből mert frusztrál az a légkör ahol ő ott van.

Próbálok szép dolgokra gondolni, többet lenni barátokkal, most határoztam el hogy fogyózni fogok, és hogy veszek egy gördeszkát ami az új hobbim lesz:) Az összes rá emlékeztető dal repült a mobilból. A közös képek kitörléséhez még nem volt erőm, de a rá emlékeztető dolgokat már rég felhajítottam a szekrény legtetejére és olyan erős voltam hogy egy hónap alatt egyszer sem vettem őket elő :)

2014. márc. 29. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok :)


örülök, hogy segíthettem :) én nem tudom, hogy meg tudnék-e neki bocsátani, úgy értem, hogy újra összejönni, mert én is már más szemmel nézek rá. felvett egy nagyon hülye új stílust, ami nekem nem szimpatikus, és ha ő már ilyen, és nem a régi, akkor nem is kell. de mi békében váltunk el, szóval szerintem jóban leszünk, sőt, biztos vagyok benne, csak még idő kell neki is és nekem is...:)

a közös képeink még nekem is megvannak, nem is fogom őket törölni, csak a romantikus, csókosakat. a többi maradhat, ha már úgyis jóban vagyunk :)

meddig fogtok még egy osztályba járni? mi még másfél évig.

amíg nem tudsz hányinger nélkül rá nézni, akkor tényleg ne tedd, addig kerüld, ameddig csak jól esik :) aztán úgyis itt lesz a tavaszi szünet, egy hét nélküle :) nyáron pedig tényleg nem lesz vele gondod :)

2014. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!