Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek titkos viszonyuk van/volt a párjuk mellett, ti hogy éltétek ezt meg lelkileg?

Figyelt kérdés
Teljesen szétválasztottátok a két kapcsolatot és kiélveztétek, vagy folyton a lelkiismeretfurdalás gyötört?
2014. jan. 23. 01:52
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha az illető szereti a párját és csak pillanatnyi bizonytalanság van köztük de tudja legbelül h sosem hagyná el...örökké bánni fogja h ezt tette vele..:( mégha csak egy csókrol is van szó...semmiképp nem vezet jóra ami nem tisztességes egymással szemben...
2014. jan. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyeneknek nincs lelkük.
2014. jan. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

ez beugratos kerdes, mert ha valaszolok, azzal elismerem, hogy megcsaltam a parom es akkor a sok alszent krisztusi ember jon lepontozni?


Igen, szetvalasztottam. Az egyik a "szerelem" akivel egyutt elem a mindennapokat. A masik csupan sexualis vonzalom. Nincs lelkifurdalasom. Regen volt, elmult... teljesen romlott lettem...

2014. jan. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
41%

Az elsőt nehéz meglépni (szerintem), lelkiismeret furdalás van, stb... A második, a harmadik, és a sokadik félrelépésnél már egyáltalán nincs...

Egyszer kell megtenni, utána a többi jön...SAJNOS!!!

2014. jan. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kit erdekelnek a pontot?:-D:-D

en azt irom amit gondolok, nemnizgat h valakinek tetszike vagy sem.



igen lelkileg megtori az embert, es amit jegyezz meg előbb utóbb mindenki lebukik:-)

2014. jan. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Ennél több gerincem van.

Ha szeretek valakit, evidens, hogy nem kell más.

Ha meg más kell, az azt jelenti, hogy már nem szeretem a barátnőmet, olyankor van gerincesebb megoldás is a megcsalásnál. Így soha nem kellett ilyen kérdéseken gyötrődnöm, és a lelkiismeretem is tiszta.

2014. jan. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6os, igen ezzel elég sok ember van így, de hogy jön ez a kérdéshez?

Feltételezem, ha az oktatás kategóriában valaki arról érdeklődik, hogy ki fogják-e adott dolog miatt rúgni az egyetemről, akkor nem írod oda, hogy hát nem tudod, de téged biztos nem, hisz mindent jól csinálsz...stb

Engem itt konkrétan az érzés érdekel, amit ez kivált az emberekből, szóval köszönöm azoknak, akik erre válaszoltak! :)

A lebukás pedig nem feltétlen történik meg szerintem, korábban hónapokon át találkoztam napi szinten több órára egy sráccal, nagyon ritkán még nála is aludtam (csóknál több sose volt, bár megcsalás ugyanúgy ez tény), és az akkori barátom még csak nem is sejtette.

Meg egyébként számtalan esetet tudnék felhozni a környezetemből, ahol még csak a gyanú se merül fel. Persze ez úgy megy, ha senki nem tud róla.

Bár valóban nagyon apró mozzanatok elegek ahhoz, hogy valaki lebukjon az is igaz...

2014. jan. 23. 12:19
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Milyen erzes? Pokol!

Es nem a lebukas miatt derult ki, hanem mert nem birtam elni tovabb a gondolattal. Az elhallgatas sulya mashol, a mindennapi eletben utott vissza. Sokkal ingerlekenyebb lettem, a parom minden apro hibajara ugy ugrottam mintha a vilag legnagyobb vetket kovette volna el. Eszrevette. Tudta, ha ennyire tamadom ot, akkor ott nem vele van a baj, hanem az en fulem mogott van a vaj. Nem szolt csak turte egy darabig, de aztan nem birtam tovabb es kiborult a bili. Utana megkonnyebbultem, hogy elmondtam mindent oszinten, de a szivem szakadt meg latni hogy milyen fajdalmat okoztam neki. Napokig, hetekig csak sirtunk, mint a zombik ugy kozlekedtunk. Honapok teltek el mire ujra visszatert belenk az elet es lassan elkezdtuk tovabb elni az eletunket. Nem kivanom senkinek az erzest.


Nem csak azert fajt mert mast megcsaltam es fajdalmat okoztam az illetonek, hanem mert onmagamat is megcsaltam. A sajat becsuletemet tiportam sarba, sajat magam koptem szembe ezzel az akcioval es igazabol az fajt a legjobban, hogy ilyen melyre sullyedtem.

2014. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
8/8 ugyan ezt át éltük a párommal borzasztó volt es 100% úgy van ahogy írod :(
2014. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom, hogy ez a kérdezőnél teljesen a témába vág-e, de közelítsük meg ezt egy pontosan ilyen okból elhagyott gyerek szempontjából: talán nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, nem örülök, hogy apám elhagyott minket egy másik nőért, és azóta nem is érdeklődik felőlem. Csak ennyit szerettem volna mondani, mert ha ez most rendszeres, akkor nem tudhatod, mi lesz, ha nemcsak párod, hanem rendes családod lesz. Ha van benned emberség, ne tedd! Ha van benned emberség, befejezed valamelyik kapcsolatot, hogy minél kevesebbet árts a szenvedő félnek/feleknek.
2014. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!