Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy végre merje bevallani, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy pasiba. Érzem,hogy ő is szerelmes belém, de valahogy ezt nem meri bevallani még saját magának sem. Mégis szeretném elérni, hogy kapcsolatunk beteljesedjen, mivel számomra fontos, hogy ki is tudjuk mondani egymásnak, hogy szeretlek.

2014. márc. 25. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ, hogy milyen kapcsolatban vagytok egymással, kedves kérdező!


Amúgy mennyi idősek vagytok?

2014. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyan ez a helyzet :-) csak én fiú vagyok ő meg ugye lány én 14 vagyok ő pár hónappal fiatalabb
2014. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja amúgy próbáld éreztetni vele hogy biztos legyen abban hogy viszonzod az érzését
2014. ápr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!