Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt, hogy sokat kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy sokat kellett "küzdened" valakiért, hogy összejöhessetek? Megérte?

Figyelt kérdés
Például külső tényezők miatt. Tűnt úgy hogy semmi esély nincs rá , aztán mégis összejött a dolog?

2014. márc. 26. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Eddig az összesért küzdöttem, egy sem jött össze. Megérte-e? A tapasztalatért mindenképpen. Mostmár legalább tudom, hogy a nő az egy veszélyes, nagyon veszedelmes állatfaj.
2014. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
nő vagyok, én küzdöttem és én estem pofára...
2014. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Egy barátnőmért küzdött nagyon a jelenlegi barátja. Végül nyert, és már kb 4 éve együtt vannak. Nem sokára összeköltöznek, és bár nem jegyesek, együtt tervezik leélni az életüket.
2014. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hmm... Én már nemtudom : hol nagyon úgy tűnik minden sínen van , hol meg az ellenkezőjét érzem.Azért kérdeztem , hogy megéri e ennyit szenvedni valakiért.
2014. márc. 26. 20:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát ha már valamikor úgy tűnik, hogy sínen van, akkor megéri szerintem. Aztán az, hogy tényleg megérte-e, csak közben derül ki. Én általában jobban bánom, hogy ha nem próbálok meg valamit, mint hogyha kudarccal végződik, de nem vagyunk egyformák :)
2014. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát én is bánom , hogy kihagytam 1-2 alkalmat régebben , ebben egyetértünk.

Egy elég jókedvű srác voltam , de ez az egész néha teljesen aláássa az önbizalmam és lövésem sincs amerre haladok , az a helyes e

2014. márc. 26. 20:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Remélem így vagy úgy végül jó vége lesz :)
2014. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én ezt teszem most. Nem igazán mondanám küzdésnek, inkább "csak" várok, és azért valahogy próbálom tudatni a dolgokat, csak nem merek lépni. Nem tudom mennyire éri meg, mi lesz ebből, de nem adom még fel. Nincs is senki más aki felkelti az érdeklődésem.
2014. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó kb én is így vagyok. Én próbálok lépni és amikor elhatározom ezt akkor valahogy mindig elmegy a bátorságom 1-2 dologtól. Nagyon unom már , hogy nincs egy stabil kiindulópontom..
2014. márc. 26. 21:32
 10/15 anonim válasza:
Sajnálom, hogy ilyen bizonytalan a dolog. De beszéltetek már erről, hogy lehetne köztetek valami? Mi az ami nem konkrét? Megértem, mert én alapból sem nagyon merek kezdeményezni, főleg ebben az esetben amiben vagyok. Szerintem azért hívd el valahova, találkozz vele többet, vagy ha azt sem nagyon mered és esetleg vannak közös ismerőseitek, akkor mondhatod azt is, hogy este elmegyek x-el és y-al valahova, ha van kedved gyere te is, ha találkoztok akkor majd csak alakulnak a dolgok, ha sokat vagy vele talán az előrébb viszi a dolgokat.
2014. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!