Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha egy lány időt kér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány időt kér?

Figyelt kérdés

Röviden megfogalmazom :)

Van egy lány kb 1 éve ismerkedtünk meg közelebbről előtte csak látásból ismertük egymást

Nekem első látásra szerelem volt

Na a lényeg hogy tudja mi érzek iránta és ő is igy érez de azt mondta hogy egy kis időt kér mert kicsit sokminden van körülötte és összezavarodott 2 hetet kért ami lassan letelik

Vajon mi lehetett amitől összezavarodott?

17/F ő16



2014. márc. 27. 16:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
az összezavarodás --> kifogás; az időkérés --> vedd a lapot nem érdekled
2014. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De akkor nem mondta volna hogy ő is szeretné ezt és semmi akadálya ennek
2014. márc. 27. 16:58
 3/25 anonim ***** válasza:

Nőként mondom ezt:


Időt kérek=Nope.


[link]


25\L

2014. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, azt jelenti.
2014. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

De akkor nemertem miert mondta volna hogy ő benne van és ő is ugy érez mint én

Nem az a csaj aki huzza az agyam...ha nem akkor azt meg is mondja

2014. márc. 27. 17:02
 6/25 anonim ***** válasza:

első vagyok


mert ha ezt így megmondaná a szemedbe, h "nem kellesz" rosszul éreznéd magad és megbántódná és neki ezt "látnia" kell vagy hogy mondjam, így egyszerűbb volt az a megoldás számára, h azt mondja "igen, persze" és utána jön a kifogásokkal, a fokozatos leépítéssel...mert így nem kell látnia a kiskutya szemeidet amikor megbánt


L24

2014. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
*megbántódnál
2014. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

En mar nemertem...a baratnoinek azt mondja szeret meg bejovok neki akkor tenyleg valamiert kerhetett idot a szulei nemreg valtak el lehet hogy ez..

De en nemhinném hogy nemérdeklem

2014. márc. 27. 17:10
 9/25 anonim ***** válasza:
ha ezt gondolod akkor tök felesleges a kérdésed?! akkor maradj ebben a hitben és majd kiderül h mi lesz...
2014. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 flexesMISI válasza:
Velem is az időkérős trükkel szakítottak :) Azt mondta reggel hogy kell egy kis idő külön, délutánra már kimondta hogy lejárt az idő
2014. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!