Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha egy lány időt kér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány időt kér?

Figyelt kérdés

Röviden megfogalmazom :)

Van egy lány kb 1 éve ismerkedtünk meg közelebbről előtte csak látásból ismertük egymást

Nekem első látásra szerelem volt

Na a lényeg hogy tudja mi érzek iránta és ő is igy érez de azt mondta hogy egy kis időt kér mert kicsit sokminden van körülötte és összezavarodott 2 hetet kért ami lassan letelik

Vajon mi lehetett amitől összezavarodott?

17/F ő16



2014. márc. 27. 16:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
ezek az idő kérős dolgok mindig rosszat jelentenek
2014. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De mi nem járunk ő arra kért időt hogy összejöjjünkazza szeretne várni kicsit
2014. márc. 27. 17:16
 13/25 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező, én régen ismerkedtem egy lánnyal, aki ugyanezt csinálta, szó szerint. Minden pozitív véleménye arra utalt, hogy bejövök neki, és hajlandó lenne velem lenni. Aztán jöttek a halasztások, idő kérések, és végül nem lett belőle semmi. Hidd el nekem, (és most komolyan beszélek), hogy nem lesz ebből a kapcsolatból semmi, ha ő nem akarja, amit ő tényleg nem akar. Tudom, hogy nehéz, és hihetetlen felfogni, de ez így van. Ha bejössz valakinek, az szívesen lát, és szakít rád időt, tök mindegy, hogy ő ekkor meg akkor hol lesz és kivel. Fogadd el, vedd észre a jeleket (jelen esetben az folyamatos időkérést). MERD megkérdezni tőle, hogy akarja-e egyáltalán ezt az egészet (persze más szavakkal). Ha nem mersz szembenézni a félelmeddel (azzal, hogy végül kimondja a nemet), akkor minél később derül ez ki, annál nehezebb lesz feldolgozni. Tisztázd vele a dolgokat, minél előbb, a te érdekedben. Sok szerencsét, és mindig tanulj a múltból, hogy legközelebb észrevedd azt, ami ott van a szemed előtt.

A fejleményeket ha gondolod majd leírhatod privátban, segíthetek a későbbiekben.

És sajnálom a pesszimistának látszó választ, de ez nem pesszimizmus, csupán a tényeket mondom el.

2014. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Hányan kell még hogy leírjuk, hogy értsd végre?
2014. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Csúnyának tart, és kezdettől fogva csak hülyít. Ha tetszenél neki, azonnal összejönne veled.
2014. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Nem feltétlenül tartja csúnyának... Csak egyszerűen fél kimondani a nemet, mert kedves vagy hozzá, és tudja, hogy ezzel megbántana.
2014. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hát ez ennyi volt, lépj tovább!

Én anno szerelmet vallottam egy lánynak, azt mondta, ő is szeret. 2 nap múlva közölte, hogy legyünk csak barátok (közben mással kavart)!

2014. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
De en nemtudnám elfogadni hogy nemszeret annyit kzös dolgunk van és mindenki mondja hogy összeillünk egyszer egy barátnője elég rendesen bekavart akkor vagdostam is magam már meg bánta utólag de nemtudnék ugy lenni hogy nélküle :(
2014. márc. 27. 18:37
 19/25 A kérdező kommentje:
*megbántam
2014. márc. 27. 18:38
 20/25 BlackSword ***** válasza:
Pont ezért épít le így... FINITO, END, VÉGE... Remélem így már érted...
2014. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!