Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy teljesen átlagos, kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen átlagos, kicsit "szürke" lány hogyan keltse fel a kiszemelt férfi figyelmét?

Figyelt kérdés

A "kicsit szürke" alatt azt értem, hogy semmi különleges nincs rajtam. Barna haj, barna szem, átlag magasság és testalkat. Az arcom se nem szép, se nem csúnya. Totál átlagpolgár vagyok, akit nem szoktak egy társaságban észrevenni, pedig nem vagyok szégyenlős.


Egy ilyen lány mivel hívhatná fel a figyelmet magára?


2014. márc. 3. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk keresse a férfi társaságát, beszélgessen vele, ismerkedjenek.
2014. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Öltözz divatosan és legyél nyitott. Ha megszólítanak és tetszik az illető, akkor ne zárkózz el, hanem adj egy esélyt a dolognak.
2014. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a pozitív belső értékeivel. Ha már megismer és gondol rád naponta legalább egyszer akkor nyert ügyed van.

Beszélgess vele, legyél érdeklődő, kedves de, ha látod, hogy nem vevő rád akkor szándékosan ne alázd meg magad.

2014. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy extrémebb, feltűnöbb de ízléses és stílusos külső változtatást ajánlottam volna előre. Én tudom magamról, hogy enélkül lesütött szemmel félénk kisegérként viselkednék.

Egy jó külső elég jó jobb önbizalom növelő, a magabiztos dekoratív csajokra pedig alapból felfigyelnek. "Partiba" kerülni először megfelelő külső, a belső értékeid csak ezután jönnek, ha már minimum beszélgettek.

2014. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt nem javaslom, hogy lila hajjal köldökig hasított felsőben tűsarkú miniszoknya kombóban jelenj meg, részben azért mert egy ilyen külsőről inkább a szex jut eszükbe a pasiknak mintsem az intellektus és a komoly kapcsolat másrészt fontos, hogy akárhogyan is nézel ki megőrizd önmagad, a saját stílusod ami máskor is jellemző rád és jól érezd magad a bőrödben.
2014. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!