Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 14L Van egy fiú? (igen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ginike0129 kérdése:

14L Van egy fiú? (igen a szokásos már rosszul kezdődik)

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó fiú barátom kézen fogva sétáltunk ilyenek tényleg jó volt a kapcsolatunk Egyszer ugyanígy sétáltunk megfogta a kezem és elmondta, hogy többet érez barátságnál.. És bevallottam neki, hogy én is. Lekapott hasonlók, de közbe neki barátnője volt megfenyegetett, hogyha elmondom neki akkor baj lesz ilyenek. Elmondtam hisz nem tudtam a lány szemébe hazudni. A fiú elhordott mindennek, hogy hogy lehetek ilyen barát hasonlók nagyon sokat sírtam és szenvedtem miatta. Azóta van egy barátom akivel ha minden igaz szerdán szakítok. (mindegy miért) És azt érzem, hogy még mindig azt a fiút szeretem azt érzem, hogy nélküle minden sokkal rosszabb és nem bírom hiányzik mint barát vagy akár mint szerelem.. Egyszer suli előtt jött el megláttam elsírtam magam és majdnem összeestem vérzett orrom és ideges lettemMit csináljak, írjak neki?

#szerelem #minden rossz
2014. márc. 29. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Sötét vagy.
2014. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit, menjél tanulni-.-
2014. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 aaaaaaavbnn ***** válasza:

Épp kapóra jöttél neki egy csókra, mert ha komolyan venne, akkor otthagyta volna a barátnőjét.Szerintem ez nem szerelem, pusztán fellángolás.

Amúgy tényleg nem viselkedtél barátként, hanem úgy mint egy lány, aki azt akarja, hogy a fiú vele járjon.


Azt tanácsolom, hogy próbáld elérni, hogy a fiú járjon veled. Ha nem sikerül, akkor ne beszélj vele többet, próbálj mésra gondolni, ha eszedbe jut.

2014. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részben hasznos tanácsokat:DDD
2014. márc. 29. 21:15
 5/6 anonim válasza:
hát elég rossz lehetett neked külgy egy facebook profil odnak a linkjét küld ell erre a email címre hackerkepzes11@gmail.com én megértelek és velem el is beszélgethecc
2014. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég ostoba, sőt szemét az a srác. Ha volt barátnője, miért nem szakított vele előbb? Miért nem mondta, hogy várjál még, előbb megbeszéli a barátnőjével? Ez nagyon szemét, becstelen dolog. Nagyon megérdemelne valami rosszat. Te sokkal jobbat érdemelsz.
2014. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!