Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor jön el a nyelves csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön el a nyelves csók ideje egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok együtt a barátommal és eddig még csak szájra puszi volt.. Elég érdekes ez számomra,mert a volt barátaimmal már egy hónap alatt eljutottam a nyelves csókig. Én nem akarom kezdeményezni...hogy célozzak rá neki,hogy szeretném?

L/17



2014. márc. 30. 01:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1 hónap után már mehetne a dolog :)

Neki volt már barátnője amúgy? Lehet még kezdő, vagy csak szimplán arra vár inkább, hogy te kezd el először :)

2014. márc. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem már az első csók is nyelves volt :)
2014. márc. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Már rég el kellett volna jönnie.
2014. márc. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ėn kezdemėnyeznėm.
2014. márc. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Istenem...szeretitek egy mást nem? mi lesz ha kezdeményezel? miért kell mindig elvárni a fiútól hogy kezdeményezzen? leszakad az ég ha te teszed meg? szerintem örülne neki ne legyetek már ennyire elkényeztetve...
2014. márc. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

általában azzal szokott indulni egy párkapcsolat :D szóval ha már párkapcsolatnak nevezed, akkor már eleve lennie kell

legalábbis szeirntem

2014. márc. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
1 hónap után már a szexen kéne gondolkozni :D
2014. márc. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bizony bizony: +lehet kezdő a barát! Nyelves a szexszel nagyon édes... Már mindkettő mehet! Hajrá! :D
2014. márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

nem kezdő mert most ért véget egy 2 éves kapcsolata nemrég. előtte is voltak már barátnői. már évek óta ismerem a barátomat de eddig csak látásból ismertem és csak köszönőviszonyban voltunk :))) lehetséges,hogy "undorítónak" találja??!! mert nekem volt egy barátom régen aki nem szerette a nyelvész csókot, mert azt mondta gusztustalan... Lehet ő is így véli? :))

2014. márc. 30. 09:35
 10/14 A kérdező kommentje:

nyelves*

előbb elirtam mert T9 a telón :D

2014. márc. 30. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!