Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mennyit/mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyit/mit jelent a csók egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Számomra ez a legalapvetőbb testiség egy párkapcsolatban. Intimitás, vonzalom... leírhatatlan.
2012. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokat.. de nekem egy ölelés jelent mindennél többet..:)
2012. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Még annyit hozzáfűznék, hogy talán nem véletlen, hogy -ahogy hallom/olvasom- sok prosti nem vállal csókot. Dugni, szopni, akármi az mehet, de csók az nem.


Lehet, hogy fura, de szerintem ez legalább olyan intim, talán még intimebb dolog mint a "dugás". Érzelmek és erős vonzalom nélkül nem megy. Próbáltam már szerelmen kívül "csak úgy" csókolózni, de úgy igazán nem tudtam átadni magam az érzésnek. Nem volt valami jó.

2012. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Akkor nem egyedül gondolom azt, hogy érzelmek nélkül nem az igazi?
2012. júl. 11. 16:39
 5/18 anonim ***** válasza:
10%

semmit nem jelent sok mindenkivel csókolózom inkább szexelni szeretek az jobb


20L

2012. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nekem nagyon fontos de mi csak szájrapuszit adunk egymásnak egy ideje :S
2012. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Érzelem nélkül én nem tudok csókolózni sokkal intimebb dolog mint a szex

Meg értem azokat a prostikat én rosszul vagyok hányingerem van ha olyan emberel csókolózom

2012. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sokat jelent, de inkább ölelkezni szeretek :) Szinte összeolvadunk :)
2012. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2012. júl. 11. 20:02
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindennél többet jelent!
2012. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!