Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri ebben a párkapcsolatban élnem?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal 2 éve vagyunk együtt, tavaly november óta élünk együtt, előtte távkapcsolatban voltunk, mert ő Skóciában ment egyetemre, én meg akkor még 12-es voltam.

Akkoriban annyira nem zavart, hogy nem vesz nagyon semmit sem nekem, mert túlságosan szerelmes voltam.

Valahogy tavaly nyáron kezdett kicsit zavarni, de főleg most, hogy együtt lakunk.

Rendben, ő diák, tehát nem keres annyit, meg necces, hogy valahová elvigyen.

Viszont mióta kint vagyok, egyszer elmentünk egy étterembe, meg karácsonyra megkaptam azt s nyakláncot, amire nagyon vágytam, de azt is vagy hússzor kellet elmondanom neki.

Soha egy virág, soha egy csoki, maximum akkor, hogyha szóvá teszem neki.

Én Costa COffee-ban dolgozom, és jópárszor előfordul, hogy hozok neki vmi tortaszeletet, vagy vmilyen kekszet.

Amin most kiakadtam, 23-án volt az évfordulónk, viszont nem aznap ünnepeltünk, mert dolgoztam. De semmi, virágcsokor nuku.

Később ünnepeltük, elmentünk egy aberdeeni körsétára, vennem kellett egy napi buszjegyet, mert bérletem nincs ( 4 font volt) majd egy Starbuck's-ba, ahol mindenki a sajátját fizette, pedig azt hittem, hogy meghív... :(

Utána persze szomorú voltam, és nem értette, hogy miért.

Én egyszerűen már nem bírom, és fogalmam sincs, mit tegyek.

Szeretem, de ez így nem megy :(

Nektek mi a véleményetek?

Én 20 vagyok, ő 21 éves.



2014. márc. 30. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy mit érzel, hogy neked szükséged van ezekre, és ha nem tudtok megegyezni, és ez bánt téged, és emiatt nem tudsz mellette boldog lenni, akkor szakítsatok. Lehet, hogy csak azért nem vesz neked mindenfélét, mert nem tudja, hogy neked ennyire fontos. (Nekem például nem volna alapvető szükséglet) Beszéljetek erről mindenképp, és aztán majd meglátjátok akkor, hogy mi legyen a vége.
2014. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy itt azért te is hibás vagy, hiszen két éve vagytok együtt és egy szót sem szólsz arról, mi a problémád. Amúgy azt nem írod, te szoktál neki ajándékot venni évfordulón, születésnapkor stb? Mert ha te sem veszel neki semmit, csak annyi van, hogy viszel neki a sütiből a munkahelyedről, akkor azért nem nagyon értem, mit vársz cserébe a semmiért. Ezeket a dolgokat meg kell beszélni, ha nem tudja, hogy erre vágysz, nem fog tudni jót okozni neked.
2014. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy ezt esetleg vele kellene megbeszélned ahelyett, hogy megsértődsz, durcás/szomorú leszel? Ha már 2 éve együtt vagytok akkor biztos el lehetne neki mondani, hogy nagyon szeretnéd, ha alkalomadtán meglepne egy csokival/virággal vagy bármi hasonlóval.

De az is lehet, hogy ő egyszerűen nem ilyen ajándékozó típus és akkor is csak azért venné ezeket mert te szeretnéd nem pedig azért mert ő. De csak azért szakítani mert nem halmoz el állandóan ajándékokkal elég nagy ökörség. Vagy te talán a kapott ajándékok mennyisége alapján határozol egy kapcsolat komolyságáról, ez így elég anyagias hozzáállás.

2014. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem az alapján veszem komolyan, hogy mennyi dolgot vesz nekem.

És már mondtam neki jópárszor, akkor oké, egy darabig figyelmesebb. Egy ideig.

Engem az zavar, hogy mindent én csinálok a háztartásban, bevásárlások, takarítás, főzés, mosás. Semmiben nem segít.

Pedig többnyire mindig a kedvenc kajáit főzöm, ami szerintem már egy figyelmesség.

2014. márc. 30. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül születtek a skót viccek :D A kint élés közben őt is megfertőzte a fukarság.
2014. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, most TELJESEN MÁS problémát írsz le, mint a kérdésedben. Inkább vele ülj le, és vele beszéld meg ezeket, mi nem tudjuk megoldani helyettetek.
2014. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, pluszban még az is
2014. márc. 30. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!