Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány beképzeli előre magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány beképzeli előre magának, hogy csak szenvedne a párkapcsolatban. Mit tegyek, hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mit lehet tenni olyan lánnyal, aki pár rossz korábbi kapcsolata alapján beképzeli magának, hogy én tuti megfogom őt bántani és kihasználom érzelmileg és ennek ellenkezőjéről képtelen vagyok meggyőzni. 2 hete lett vége egy 3 hónapos kavarásnak a lánnyal. A vége felé

már nagyon sok érzelem volt benne de nem akart kapcsolatot, pont emiatt, meg, hogy nincs kész rá. Azóta távolságtartó velem, de az utóbbi két nap találkoztunk kettesben és újra felszínre törtek az érzései amiket eddig elrejtett. Jól érzi magát velem,

de miután elmegyek tőle, egyből ír, hogy neki ez fáj, meg sebzi és ne beszéljünk, ne találkozzunk. Másnap

újra rám írt, hogy találkozzunk. Ugyan ezt a kört lejátszottuk. Most megint ott tartunk, hogy össze zavarom, ne találkozzunk egy ideig, tartsuk a távolságot, stb. De közbe vágyik rám és én is rá. Arra lennék kíváncsi srácok/lányok, hogy egy ilyen lánnyal hogy lehetne elhitetni, hogy én nem olyan vagyok mint a többi srác? Nem akarom kihasználni, mert szeretem. Amúgy nem tettem olyat a 3 hónap alatt sem, ami arra engedné következtetni őt, hogy én megbántanám. Barátaim szerint, hagyjam most békén egy ideig és majd ha vége az egyetemnek és kezdi össze szedni magát akkor

keressem újra és élesszem fel benne a tüzet. Kíváncsi lennék, hogy ti mit mondotok. Ja és olyan opciót nem kérek, hogy hagyd a fenébe keress másikat, mert akkor ennyi erővel felesleges lett volna ide írnom.



2014. márc. 28. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani mint a barátaid. Hagyd, hadd tegye rendbe magát. Beszélgess el a lánnyal, hogy ez így nem megy. Heverje ki a dolgait aztán kezdjetek egymással valamit.
2014. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De gondolom most még véletlenül se említsem meg neki, hogy később esetleg újra kezdhetnénk. Amúgy az, hogy nem keresem, nem találkozom vele tuti hiányt fog ébreszteni benne, mert eszméletlen módon oda van a társaságomért.
2014. márc. 28. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!