Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bunkó dolog barátnő Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó dolog barátnő Facebook beszélgetéseit visszanézni?

Figyelt kérdés

Van hogy ő is megnézegeti a telefonomat az én jelenlétemben és persze elvigyorgunk rajta mintha nem is zavartatná magát. Engem igazából nem zavar mert semmi olyan nincs benne tudtommal...

Viszont én is belenéztem az ő telefonjába és ahol engem tárgyaltak ki, annál a résznél mosolyogva kikapta a kezemből :)

Szóval ha most én itthon gépről szépen megnézegetem akkor az bunkoság, szégyen??

persze megemlítettem neki hogy "nembaj majd gépen megtudom úgyis nézni".. hát nem örült neki.

Tehát magyarul csak ezt úgy jó nézni (szerinte) ha egymás előtt nézzük a másik levelezéseit :D 19F



2014. márc. 30. 12:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Van olyan dolog, amit csak egy barátnővel tud a csaj megbeszélni. Ha ő önként nem mutatta meg, szerintem ne légy annyira bunkó. Itt, ha már ennyire nézegetitek, elveszett a bizalom, és ha találsz valamit, esetleg félreérted, lehetőséget sem fogsz adni neki, hogy megmagyarázhassa.


Engem az ex-barátom azért ütött meg, mert félreértette a mondatot, és egy vesszőt nem vett észre.

2014. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia ha nincs mit titkolnia akkor nem zavarja bármikor is nézel bele!De ebből a részletből "Viszont én is belenéztem az ő telefonjába és ahol engem tárgyaltak ki, annál a résznél mosolyogva kikapta a kezemből :)" És ebbő "hát nem örült neki."Szóval ezekből ítélve neki van mit takargatnia. Nézz csak bele nyugodtan,lehet hogy így le is bukik! :)
2014. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

utolsónak! :

de hogy mondjam, annál a barátnős beszélgetésnél csak szótöredékeket láttam mikor kikapta a kezemből..

valami olyasmit hogy "beszéltél xy-al(mármint velem), kibékültetek" stb..

ez még annyira nem is olyan nagy dolog de azért nagyon kíváncsi vagyok rá így is.. Baj ha ennyire kíváncsi vagyok miket tárgyalnak rólam?? :) (még persze akkor is ha jó dolgokat)

2014. márc. 30. 12:23
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem baj ez természetes!Ha jó dologok derülnek ki akkor pláne :)
2014. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyi bizalom nem lenne közöttünk, hogy a párom olvasgatná az én személyes beszélgetéseimet másokkal, a hátam mögött, hiába nincs semmi titkolnivalóm, repülne azonnal. Undorító dolog.
2014. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Na most már tényleg megzavartok :)

Olyan ellentétes nézeteket kapok itt :)

2014. márc. 30. 12:35
 7/18 anonim ***** válasza:
Nos gyorsan ugorj neki olvazsd el amire kíváncsi vagy és megnyugszik a lelked!!! Mivel már eleve nem gondolkozol azon hogy megbízol e benne vagy sem én azt mondom olvazsd el! Nincs mit rejtegetnie szóval ne hezitálj.Ja és írd meg hogy mit tudtál meg mert kíváncsi vagyok. :)
2014. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

köszönöm! :D

feltétlenül megírom majd, csak előtte megvárjuk míg leszáll az éj :) este tudom csak megnézni

2014. márc. 30. 12:53
 9/18 anonim ***** válasza:
Okés :) ha nem akarod ide ki írni akkor privátban is megírhatod :) Izgatottan várom a fejleményeket :)
2014. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp viszonyul ezekhez a dolgokhoz.


Volt olyan barátnőm, aki azt mondta, hogy semmiképpen se olvassam el a beszélgetéseit. De olyan is volt, akiét elolvashattam volna, mégsem tettem, mert egyrészt nem érdekel, másrészt szerintem az ő dolga, hogy kivel mit beszélget.


De egyébként van olyan lány barátom is, akinek a telefonja elég sokszor nálam van, az enyém is nála, még néha beszélgetni is szoktunk másokkal egymás nevében.:D (Ehhez mondjuk nagyon kell bízni a másikban, hogy nem kezd el hülyeségeket írni mindenkinek.)


Én nem értékelem óriási titoknak a Facebook beszélgetéseimet, mivel általában semmi életbevágóról nem beszélek ott. Szerintem, több okból is, az ilyeneket személyesen, vagy legalább telefonon kell intézni.

2014. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!