Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar, hogy a barátnőtöket mindenféle fiú lájkolgatja facebookon meg írogatnak neki?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel az a sz.r.
2013. okt. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm, nincs facebookom, így a válaszom nem. Egyébként akkor sem zavarna, ha lenbe mindkettő.
2013. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy lájkolják, nem. Az, hogy írogatnak, nem. De az, hogy OLYASMIKET írogatnak, az IGEN.
2013. okt. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Engem maga a faszbuk zavar. Olyan műdrámák színtere, hogy soha jobbakat nem szundítok, mint ilyeneken... :D Fellépek csekkolni, van-e üzenet, és megy a nyafi.

Egy párocska veszekszik, állapotuk: egyedülálló.

A töri tanár csúnyán ránézett valakire: EKKORA SZEMETET BRÜHÜHŰ

A kedvenceim:

Lány: :(

1. kommentelő: mibaj???

Lány: Semmi... :(

2. kommentelő: mi a baj szívem?

Lány: Semmi. :( Majd megoldódik.


vagy:


Lány: :)))))))

1. komm: mi az? :D Hadd' nevessek mán"' én is!

Lány: ezt csak mi tudjuk? ;) Igaz xy???

xy: HEHE :3



Természetesen tök döbbentek, mikor törlésre kerülnek...

2013. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!