Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg másabb a szerelem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg másabb a szerelem, a kapcsolat egy roma férfival?

Figyelt kérdés

Most ismerkedem egy roma férfival, magyar nő vagyok.

Ő egy igazán kifinomult, és igazi úriember,nem a seftelős, meg rosszindulatú társai közé tartozik, hanem afféle módos és úri, szóval rendesebbikek közül való.

Számomra nagyon vonzó, mint férfi, a stílusa is igen megnyerő, nagyon jó vele beszélgetni.

Ismerőseim mondják, hogy egy roma partnerrel minden másabb,a szerelem, a szeretkezés, meg úgy minden.

Valakinek bármilyen tapasztalat?



2014. ápr. 1. 11:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%

úri roma? ez volt eddig itt a legjobb vicc!


az hagyomány, nem lehet az. normális még lehet.

2014. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 kolosszus22 ***** válasza:
Úti roma...khmm...tehát gazdag roma "vállalkozó" családból származik.
2014. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én is magyar vagyok de nekem eddig csak egyetlen egy roma pasival volt szexuálisan dolgom, hát ha gondolod írj rám én szívesen mesélek, viszont mivel magyarral nem voltam így nincs viszonyítási alapom. Maximum te meg elmondod nekem milyen volt egy magyarral. :)
2014. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
tényleg más.
2014. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezt már sok ügyféltől hallottam hogy miért kezdett egyáltalán kapcsolatot az illetővel, aztán persze a bíróságon kötöttek ki meg a rendőrségen. Te tudod mit csinálsz de ha elfogadsz egy tanácsot ne menj hozzá és ami még fontosabb ne szülj neki soha. Elég rondán szoktak végződni az ilyen kapcsolatok.


Amúgy az úri jelző a legkevésbé se illik rájuk, van egy kevés aki intelligens de az is hangos, feltűnösködő, heves természetű.

2014. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
tényleg más..nekem most van a 2. roma barátom,de nem a putris fajtából valók..rendkívül figyelmesek,kedvesek,hüségesek szerintem..a mostanival bármiröl lehet beszélni,értelmes..a szex is jobb velük:) de ez csak egy vélemény
2014. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Így van. Csakis tisztességes úri romával.

Ajánlom a klippet:


http://www.youtube.com/watch?v=6isJc7nx1w0

2014. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Undorító vagy, ne merd magad magyarnak nevezni. Csak egy retkes cigány vagy te is és mindenki más, aki összeáll velük.
2014. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
8 amúgy csak közlöm, hogy attól, hogy roma még ő is magyar
2014. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

spricc2

köszi hogy alátámasztottad a klippel amit írtam, feltűnősködés, giccses stílus, közönséges ruhák és durva izlésficam, felesleges rongyrázás a (zenéjükre még nem találtam meg a megfelelő negatív jelzőt). Általános iskolás ballagáson aminek alapnak kellene lennie.


Nem tudom mi volt a célod, a linkkel belőlem undort válotott ki minden irigység nélkül. Ekkora ügyet csinálni egy elemi után.

2014. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!