Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Nagy bajban van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nagy bajban van a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk, 1 éve és 5 hónapja vagyunk együtt. Az elején minden szép és jó volt, lobogott a láng, 3 hónap után lefeküdtünk, utána sokáig volt hogy amikor találkoztunk mindig szeretkeztünk. De már 3-4 hónapja alig van valami, sőt az utóbbi 2 hónapban semmi nincs. Először úgy indult hogy hetente 1x szexeltünk, de így vissza gondolva már akkor is csak azért csinálta mert nekem akart örömet okozni, az utóbbi 6 hétben meg 1x feküdtünk le. A napi rutinunk mikor találkozunk: Megvárom, puszi a szájra, kézen fogva sétálás haza, közben megkérdezi milyen napom volt és én is hogy neki milyen. Elmondjuk mindketten, majd elkezdi mondani amiket szokott, hogy "xx megint megcsalta yy-t", "mennyire utálja zz-t". Szóval általában a beszélgetéseink 60%-a ebből áll, hogy panaszkodik/pletykál a barátnőiről. Mikor megérkezünk hozzájuk eszünk, majd megnézünk egy filmet. Ha meg nem filmet nézünk akkor lefekszünk az ágyra és ami ez után jön... játszik a telefonján én meg nézem és játszok vele. Vagy pihenünk összebújva. De semmi intimitás, semmi vad csók, ha meg próbálkozok, mindig mondja, hogy most ne, mert nincs kedve, stb. Az elmúlt két hétben már próbálkozni sem próbálkozok semmivel, tudom úgysem éri meg. Beszélni nem tudok vele, mert amikor megkérdezem, hogy miért nem akar a válasza az, hogy nem tudja, nem érzi magát hozzám közel valamiért úgy testileg, stb. Amire gondolok hogy megölte ezt a vonzalmat benne:

1.: Túl sokat csináltuk úgy, hogy neki igazából nem volt kedve és csak azért csináltuk mégis, mert tudta, hogy ezzel örömet okozott nekem.


2.: Sokat szokott panaszkodni rám, hogy nem vagyok elég htározott/férfias/ hülye vagyok. Olyan dolgok miatt szokott mint pl. nem állok neki a mosogatásnak náluk ahogy ők szoktak, hanem ahogy én. Vagy kéri a felmosót és ha nem találom meg elsőre, vagy nem tudom eldönteni magamtól hogy a kettő felmosó közül melyiket kéri akkor egyből hülye vagyok és béna.


3.: Van amikor arra is panaszkodik, hogy sokszor útban vagyok, pl.: konyhában, üzletben. Mert szerinte mindig úgy állok be. Pedig ilyen gondom mással soha nincs.


4.: Én vagyok túl nyálas. Állandóan nyájasan beszélgetek vele, sokat mondom neki mennyire aranyos, cicának nevezem, kicsimnek.


Volt amikor megkért, hogy kezdjek el edzeni, hogy legyek kicsit izmosabb. Akkor meg mondtam neki hogy nem akarok mert én így jól érzem magam. Azóta elkezdtem edzeni, de nem ő miatta, hanem magam miatt, mert jól esik. Amikor meg mesélek neki róla, mondja hogy neki ez nem tetszik.


Ja és ha tegyük fel ha olyan van hogy valamiben ellenkezek akkor az neki egyből nem tetszik és megsértődik. Anyáskodni is szokott felettem, hogy vegyek fel pulcsit mert addig nem nézünk filmet. Én meg nem vettem fel a pulcsit és megsértődött. Ez után kibékültünk és filmeztünk. Összevetve szerintetek mekkora a gáz a kapcsolatomban? 18/F



2014. ápr. 2. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy! Nőként mondom: vagy beszéld meg ezt vele! Sürgősen kapd el a grabancát!


Vagy: menekülj! Futólépés indul!

2014. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem, de vannak jó pillanataink is. Sokat bújunk össze, járunk el kajálni, sétálni, érezzük hogy szeretjük egymást, csak éppen az intimitás tök nulla.
2014. ápr. 2. 22:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szitu... fogalmam sincs h miért nincs kedvem szexelni, csak egyszerűen nincs.:( 24N
2014. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha már több éve lesztek látni fogod: a tüskék egyre jobban fájni fognak, ha nem húzod ki őket!


Tehát ha most nem lépsz föl a magad védelmében erélyesen, akkor később a csaj fejedre nő és maradsz egy nyakig sz@r kapcsolatban és lesz idő mikor már az sem vígasztal, hogy "vannak jó pillanataitok".

2014. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3as, velem lenne kedved :D olyan nincs hogy nincs...
2014. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nem tudom eldönteni velem van -e a baj, vagy vele.
2014. ápr. 2. 22:16
 7/14 kolosszus22 ***** válasza:
Az van, hogy mindkettőtökkel baj van, marhára nem egy világ vagytok ez már a kérdésből lejön, mindketten boldogabbak lennétek mással, ez itt a baj.
2014. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallottam volna, szinte ugyan ez a történetem...a férfiak átlagban kevésbé érzéketlenek ha esetleg nincs kedvük szerelmesnek lenni annyira...! 18/F
2014. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy még valami. Nem rég jöttünk ki kapcsolatunk veszekedős részéből, minden egyes alkalommal nagyon durván összevesztünk mindig, de most már ez elmúlt, minden rendben. Leszámítva hogy nincs szex. Egyébként az is megfordult a fejemben hogy mi van ha én vagyok túl önző és mindig csak szexelni akarok...
2014. ápr. 2. 22:33
 10/14 kolosszus22 ***** válasza:

Tuti nem azért, attól még ő is kívánná még ha nem is annyiszor mint te. Itt komolyabb a gond, valszeg már nem kíván téged, beleunt az egészbe, ha egy nőnek már nincs kedve szexelni ott komoly a gond, az a végstádium, amint belép az életébe egy számára érdekes hapsi el fog hagyni (tapasztalat), jobb lenne ha megemelnéd a tököd és te szakítanál vele mielőtt ez bekövetkezik!

26F

2014. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!