Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam és most nagy bajban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam és most nagy bajban vagyok. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Találkozgatok egy férfivel, sok időt töltünk együtt, hétvégén néha nála is alszom. Tegnap kiderült, hogy a mostohaapámnak a főnöke és elég ciki volt a helyzet. Ő is rájött, hogy nem egyetemista vagyok, hanem még csak nemrég lettem 17 éves és tegnap elég csúnyán összevesztünk.
2014. márc. 22. 09:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
akkor az igazsaggal :/:-)
2014. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azta...va mindenit. Igaza volt. Valószínűleg azért volt ideges, mert nem akarta a beosztottja fiatalkorú lányát döngetni. 100%-ig igaza van
2014. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudod helyrehozni. Felelőtlen voltál, buta, és hazug is.
2014. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igaza van. De ha akkor megtudja az igazi koromat, nem akart volna tőlem semmi.
2014. márc. 22. 09:29
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

amugy veszelybe sodortad.. mert kiskoruval a sex buncselekmeny.

ha mostoha apad megtudja,tonkre teheti az egesz eletet

2014. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
És arra nem gondoltál, hogy talán van oka arra, hogy nem kezdett volna egy 17 évessel? Én lennék az anyád, kitagadnálak ilyen felelőtlen, gerinctelen viselkedésért...
2014. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Csak szépen, lassan lépj ki a férfi életéből

Nyílván ha tudja, hogy hány éves vagy akkor nem kezdett volna veled. Nem véletlenül. Néha gondolkodni is kéne nem?

2014. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Max akkor lenne bűncselekmény, ha 14 (vagy 13) éven aluli lennék. Ne viccelj már, szerinted a korombeliek nem szexelnek, vagy mi?

De amúgy még nem feküdtünk le, mert nekem ő lenne/lesz/lett volna az első.


Ő is hajlik arra, hogy rendezzük a dolgokat, csak nem akarom újra elszúrni.

2014. márc. 22. 09:44
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

Neki NŐ kell,nem tinikislány.


Szexre még jó lehetsz.

2014. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

tik tak!

18 év alatti vagy?

igen!

Igy hogy igenis, ha nevelő apádnak nem tetszik, akkor elég erősen megtudja szivatni


Egyik ismerösöm járt igy csak csaj volt

20felül a csaj 17 éves fiú

anyukájának nem tetszett a dolog

így hogy jól meg is szivata


18éves kortól vagy felnőtt , de míg nem addig a gond viselőd van rád felelőségel !

2014. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!