Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most komolyan isten büntet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Most komolyan isten büntet a hibáimért vagy az élet szivat?

Figyelt kérdés

Jól szituált pasinak tartom magam mégis mindig olyan lányokkal hoz össze a sors akik lelkileg sérültek, nagyképűek ráadásul zokszó nélkül csalnak meg ha isznak egy keveset. Teljesen össze vagyok zavarodva.


21/F



2014. ápr. 2. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

ez a nők 95%-a


üdv a való világban!


30+F

2014. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék általánosítani tudom, hogy vannak normális lányok őket keresem.
2014. ápr. 2. 23:08
 3/13 anonim ***** válasza:
vőlegényük van.
2014. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
A normális lányok a "rossz fiúkat" szeretik, utána meg sírnak h minden pasi kö**ög. Az élet s**r, ennyi...
2014. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Welcome to your life

There's no turning back...

Ideillő idézet, egy ideillő dalból(Tears For Fears[Lorde cover]- Evrybody Wants To Rule The World).

2014. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kellően "rossz fiú" vagyok nincs baj ezzel, csak a delikvensekkel van baj általában.
2014. ápr. 2. 23:15
 7/13 anonim ***** válasza:
nem mész ezzel semmire. normális lány undorodik a rossz fiúktól. 19-25 évesen ők már foglaltak.
2014. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy az vagyok teljesen normálisnak tartom magam, csak azt mondom, hogy amennyire annak kell lenni tehát a férfias részében az megvan. Ezért vagyok értetlen.
2014. ápr. 2. 23:19
 9/13 anonim ***** válasza:
megszokod.
2014. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valőszínűleg az avgond, hogy neked azok a lányok jönnek be, akik ilyenek.. Tehát természetese nem ez a tulajdonságuk miatt...de az amit kedvelsz bennük talán együtt jár azzal, hogy túl léhák részegen...

Viszont szerintem akkor nem csak részegen, csak akkor vetkőzik le a gátlásaikat...

Akármennyire gátlástalanná valik valaki részegen, ha szeti a másikat nem fogja megcsalni...

Tehát azt kell elérned, hogy szeressenek:)

Javaslom a legközelebbi barátnőd legyen antislkoholista:)

2014. ápr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!