Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehet egy férfi? (hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy férfi? (hosszú)

Figyelt kérdés

Nos hat hol is kezdjem. 4evig eltem egyutt egy lannyal tavaly nyaron szemèt voltam vele az egyik estèn es elhagyott kajtattam utana mint a bolond mert mással már nem akartam lenni de nem hatottam meg. Fordult vele a világ drog, fiuk, buli


Tèl elejèn valaki felszarvazta vagy atverte nem tudom de nagyon maga alatt volt fel keresett megigerte h minden olyan leszvmint regen es megvaltozik annyira fajt latni h szenved h adtam neki egy eselyt..decemberig tartott lebukott hogy meg mindig tarja egy sraccal a kapcsolatot elhagytam azota nem lattam nem hallottam felole semmit nagyon rossz volt egyedul voltam maganyosan amig o igy mar utolag tudva drogos lett es fuvel faval volt elvileg


De egy hete megjelent es ugyanaz a sztori h megvaltozott bevalotta h mult honapba lefekudt 2 unokatesommal is es h kezdjunk uj eletet belefaradt ebbe a porgo eletbe es tudja h en vagyok az egyetlen ember aki szereti... persze en mondtam neki hogy szo sem lehet rola.


A problemam az hogy szeretem ezt a not es latom rajta a megbanast nem itelkezhetek felette h lefekudt veluk mert mar reg nem voltunk egyutt, de kapott mar egy eselyt amit elbaltazott.A 4ev alatt o nezett el nekem sok dolgot de nem ilyeneket. Megis bant ez az egesz a tesokrol nem is beszelve...


A kornyezetem szerint jo pasi vagyok kaphatnek jobbat is 100* de nekem 4 eve nem volt senkim rajta kivul es felek a csalodastol


Tehát mit tehet egy fèrfi? 23/F



2014. márc. 30. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem adnék neki másik esélyt.

Egyszer kapott, elbaszta, vállalja érte a felelősséget.

2014. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat igen tudom es koszonom
2014. márc. 30. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Én se adnék neki még egy esélyt, plusz szerintem (bocsánat) nem is szerelmes beléd, ha képes volt ezeket a dolgokat megcsinálni... Meg már adtál neki egy esélyt, amivel nem élt.

Ha most visszafogadnád se valószínű, hogy újra őrült szerelemre lobbanna irántad, a későbbiekben meg nagyon megsebezne.

Keress egy olyan nőt, aki megérdemli a szeretetedet.

20/L

2014. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat igen... csak forog az agyam verziok cikáznak benne percol percre de egyik sem jo
2014. márc. 30. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!