Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre igazságos az élet?

Figyelt kérdés
Jártam egy lányal 2 hónapig,nagyon egymásba szerettünk,sokat sirt értem a lány,amikor már 1 napig nem jelentkeztem már azt hitte hogy elfelejtettem és teljesen kiborult..Leakartunk feküdni egymásal,de ő félt és papirt kért töllem (hpv tesztet) én megcsináltatam és pozitiv lett.De alacsony fokozatú és 3 hónap alatt tünetmentesithető változat.Erre teljesen kikészült és szakitott velem. Úgy kezelt mintha AIDS-es lennék. Rá 3 hónapra ir egy smst nekem hogy baj van és hivjam fel. Felhivom és elmondja hogy ő is elkapott valamit (valószinü hogy a volt fiújától) és csak a most derült ki egy hete,és mondja hogy mindenki eltávolodott tölle és hogy csak bennem reménykedik és én vagyok élete szerelme. Ti mit tennétek?
2014. márc. 29. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínű nem hinnék neki, jobbulást kívánnék és hagynám a francba.
2014. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én olvasatomban a csaj társfüggő, mindegy neki ki van vele csak legyen. Legalábbis 3 hónapja szakítotok, majd rögtön új pasi, majd amikor az nincs jöjjön a régi. Egy nap után kiborul, tuti, hogy nem 100as, ilyennel nem jó kezdeni.
2014. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyilván, amikor tőled kért tesztet, akkor is magából indult ki. Most őszintén ki akarna olyantól valamit, akiről úgy gondolja, hogy nemi beteg?


Bár jobban belegondolva volt alapja a kérésének...

2014. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gáz ez a csaj,hagyd.
2014. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ekkora egy ringyót.

pfffffffffff

én a te helyedben megdugnám és dobnám.

2014. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

Megdugnád? Épp most derült ki, hogy a lány nemi beteg. :D

2014. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan h alacsony fokozatú AIDS....
2014. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Figyelmesebben olvasd el! Alacsony szintü hpv! A lány bánt úgy velem mintha Aids-es lennék,nem hpv-s..
2014. márc. 29. 16:04
 9/11 anonim válasza:

Ne gyere vele össze. Azért szakított veled mert "beteg" voltál.

Most ő beteg és kellenél neki, MERT más nincs neki.

2014. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ja bocs. benéztem

mennyi idős a csaj ?

2014. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!