Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rendbe lehet ezt még hozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe lehet ezt még hozni? Hogyan? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban élünk. Vasárnap nagyon csúnyán összevesztünk az ex-barátomon, akkor azt hittem nekem van igazam és nagyon csúnyán beszéltem vele. Mivel azt hittem nekem van igazam, ezért azt vártam, hogy Ő keressen, de ez nem történt meg, sőt elég valószínű, hogy nagyon haragszik rám és szerintem már nem is szeret. Szerdán írtam neki, hogy le kell zárnunk ezt és bár Én nem ezt akartam, de lényegében 2 mondatban Én szakítottam. Én csak újra beszélni akartam vele, de tudtam, hogy másra nem reagálna. Nekem Ő a legjobb barátom, a társam, szinte teljesen egyformák vagyunk. Az utóbbi időben pedig napi 18 órában beszéltünk és ezért az utóbbi pár nap nagyon megviselt. Nagyon hiányzik és az érzés, hogy soha többet nem beszélhetek vele kikészít! Ma írtam neki egy üzenetet amiben bocsánatot kértem, de azt is írtam, hogy tudom, hogy többet nem fogunk beszélni. Szerintem már nem szeret. Tudom, hogy nagyon elrontottam és nem csodálom, hogy talán nem szeret már és nem akar beszélni velem. Szerintetek ezt meg lehet még beszélni? Rendbe lehet hozni? Hogyan? Írjak neki? Mit? Nagyon tanácstalan vagyok! Nagyon fontos!

2014. ápr. 4. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén és nőjj fel.
2014. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy hasonló vallomást elküldhetnél neki, mint amit ide is írtál, értékelni fogja. Légy vele ugyanilyen őszinte.
2014. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szerelem nem mulik el egy veszekedes miatt. De az ilyesmit nem uzenetben kell megbeszelni, szerintem.

Amugy ha eddig nem valaszolt, nem keresett, akkor lehet idore van szuksege.

A masik dolog, amit meg kene tanulnod, hiaba van neked igazad, az nem jogosit fel arra, hogy csunyan beszelj a masikkal. A vitaban nem az az erosebb aki jobban/hangosabban osztja ki a masikat, hanem aki eszervekkel tud kiallni az igaza mellett. A problemakat. konfliktusokat higgadtan kell megbeszelni es azt kellett volna szem elott tartanod, hogy a baratoddal beszelsz, akit allitolag szeretsz es nagyon sokat jelent neked egy olyan sracrol akivel mar nincs koztetek semmi.

Te hogy reagaltal volna, ha az o exe miatt teged lehord mindennek?

2014. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyű dolgod, de nem reménytelen az ügy...legközelebb pedig az előttem író tanácsait fogadd meg...inkább mások tapasztalatai fogadd meg mint a saját károdon tanuld meg kínkeservesen, hogy milyen következményekkel jár, ha az ember az indulataira hallgat... Sok sikert és drukkolok!
2014. ápr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!