Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendbe lehet hozni egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe lehet hozni egy kapcsolatot, ahol megcsalás történt? Olyanok írjanak, akiket megcsalt a barátjuk, pár év után, de sikerült rendbe hozniuk a kapcsolatot, és azóta is együtt vannak és boldogok?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a pozitív történetek, mert eddig csak negatívot kaptam.
2013. ápr. 17. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ki kell ábrándítsalak, nálam ez váló ok lenne.

És az ismerőseim 99%-nál is.

Ha tudnám ki az a 0,1% nem állnék vele többet szóba.. :D

Na jó nem, de tényleg amúgy, ez g.ciség, szóval egyértelműen mehet a f.szba.

2013. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ez olyan sztory mikor meghal a kutyad de anyukad azt mondja hogy nyugodtan tartsd meg.
2013. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ezt kár lenne összetartani, mert a bizalom, ami alap elveszett, így ennek vége, eszemben sem volt, hogy helyre hozzam, pedig kölkeim is vannak, aki ebben hisz, majd felébred egyszer
2013. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most komoly?Senki sem élt még át ilyet,vagy ismer valakit,akiknek sikerült?Tudom,hogy nehéz és nem biztos,hogy működni fog,de úgy gondoltuk,hogy adunk még esélyt magunknak(én is magamnak,hátha meg tudom bocsájtani,ha bizonyít persze),vagyis ő kapott még egy esélyt.De ez már nem is fordulhat pozitívra?És ha tanult hibájából?
2013. ápr. 17. 22:13
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges.

ha megcsalt megcsalt, keress jobbat, Ettől majdnem minden jobb.

2013. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem! Sosem lehet igazából rendbehozni.
2013. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor ez szomorú :( Mert szeretem őt nagyon.És tudom,hogy ő is.És babát is szeretne már ő is.Nem tudom mi legyen...
2013. ápr. 17. 22:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Velem megtörtént. Másfél éve, és együtt vagyunk.
2013. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Végre egy pozitív! :) Örülök nektek.És a megcsalt félnek hogy sikerült túltenni magát a dolgon?
2013. ápr. 17. 23:30
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, én is megbocsájtottam, és házasságunk jó volt, de most, 15 évvel később én csaltam meg, mert túl nagy volt a kísértés, bennem pedig maradt még egy pici tüske akkorról...kiderült, férjem megbocsájtani látszik, de persze ki tudja, mi lesz ezek után.

Ne izgulj, minden kapcsolat más, nagyon sokan megbocsájtanak,csak itt ezt nem divat közölni, mert itt a megcsalt=szemét disznó, menjen a p.ba a sláger, de átlagéletkort tekintve ez nem meglepő. Érett fejjel már az ember belátja, hogy nem az az egyetlen, ami számít egy kapcsolatban, hogy megsértette -e egyszer a párod a büszkeséged...

2013. ápr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!