Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában szinte minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában szinte minden nap veszekszünk a barátommal. Hogyan lehet rendbe hozni egy ilyen kapcsolatot? 17/l

Figyelt kérdés
Durva dolgokat vágunk egymás fejéhez, a pokolba küldjük egymást, mégis érezzük hogy összetartozunk és nem akarunk egymás nélkül magányosan élni. És büszke vagyok, hogy én lehetek a barátnője mert eddig mindig tökéleteske kényeske barátnői voltak, így most én is olyannak érezhetem magam.
2013. aug. 4. 03:10
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Drágám, te egy szeretetkúúrva vagy. A pasid meg egy önző papucs.


Le kell mondanotok sok dologról a másik kedvéért, de önként! Ez az áldozat jót tesz a kapcsolatnak.

2013. aug. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a se veled, se nélküled állapot ebben a korban csak azzal orvosolható, hogy maradtok barátok. De csak azok.
2013. aug. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már 17 évesen durva dolgokat vágtok egymás fejéhez, akkor vagy tényleg nem szeretitek egymást, vagy degeneráltak vagytok. De inkább az első. Normális ember nem vág durva dolgokat annak a fejéhez akit szeret, inkább kussol ;)
2013. aug. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
szeretetr**banc vagy, nem szerelmes
2013. aug. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az ok? Távolság?
2013. aug. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
r..anc meg k..va a muterotok
2013. aug. 4. 08:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos te vagy az a leírtak alapján.

Tudom fáj, de barátkozz meg vele. De akkor legyen szeretet-prostituált, ha így végre elfogadod.

2013. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!