Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy valaki egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki egyszerűen nem tud/lesz szerelmes?

Figyelt kérdés
Nem kell aggódni nem egy 15 éves kiscsaj vagyok....

2014. ápr. 5. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha valaki nem elég fejlett érzelmileg, ami általában olyankor fordul(hat) elő ha az illetőnek nem volt ideális gyerekkora ill. nem foglalkoztak vele eleget valamint a gyerekkori rossz szociális környezet is hozzájárulhat. (Szerintem!)
2014. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen létezik ha valaki mentálisan sérült vagy valami egyéb heppje van akkor nem tud az lenni. pl: pszichopata.
2014. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sok ilyen van, azok akik gyerekkorunkban nem kaptak szeretetet, érzelmileg fejletlenek. Pszichés problémáik vannak, racionalizálással próbáljak magyarázni az érzelmeket. Nem tudják egyszerűen mit jelent szeretni valakit, nem csak egy párkapcsolatban, semmilyen normális emberi kapcsolatot nem képesek kialakítani.

Inkább férfiakra jellemző, de nők között is van elég.

2014. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tessék, van példa is. Én tudom magamról, hogy ilyen vagyok, tehát létezik.
2014. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!