Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok az informatika tanáromba, egyszerűen nem tudom kiverni őt a fejemből! Mit tehetek? 15/L

Figyelt kérdés

Most kezdtem a középsulit és informatika szakra járok.

Nagyon megtettszett a tanárom de az egyik pillanatról a másikra. Egyszerűen nem tudom kiverni őt a fejemből.

Aznap mikor órám van vele akkor mindig alig várom, hogy láthassam.. Nem merek a szemébe nézni mert akkor szerintem minden kiderülne, meg azért nem merek még a szemébe nézni mert félek hogy elpirulok. Amúgy a 30-as éveit tapossa és nekem tetszik.:)

Negatív válaszokat légyszi ne!


2013. dec. 4. 17:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
fake
2013. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Felejtsd el, és keress hozzá hasonlót a korosztályodból. Fogalmazd meg, hogy úgy istenigazából mi tetszik benne, rájössz hogy annyira sok minden mégsincs, és ezeket megtalálod egy korodbeliben is :) ha lelkifröccs kell, írj privátot nyugodtan :) 16/f
2013. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fogod tudni csak úgy kiverni a fejedből. Majd téli szünetben lenyugszol, ismerkedsz társaságba jársz, már nem fog annyira érdekelni.
2013. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

esküszöm elmegyek tanárnak és megba...szom az összes hozzád hasonlót....

Semmit maradj nyugton még kicsi vagy.

2013. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Miért lenne fake? Mivel tudod bizonyítani? -.-

Attól mert tényleg szerelmes vagyok a tanáromba, fake vagyok?

2013. dec. 4. 17:36
 6/22 QueenRavenna ***** válasza:
Házas?
2013. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Próbálom, de van mikor már szexuálisan is gondolok rá.. de nem tudom, hogy miért :(

A szeme tetszik nagyon meg maga az arca!

2013. dec. 4. 17:37
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom:S azt még nem tudtam kideríteni, hogy házas-e.

De szerintem nem.

Amúgy ma pont volt ma vele órám és megdicsért, hogy ügyes vagyok. Meg mikor már mentünk haza, akkor bámult engem szó szerint, mikor a teremben voltam de próbáltam nem rá néznii :/ ez olyan kínos:SSS

De egyszerűen szeretem..

2013. dec. 4. 17:41
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
Majd jól megfújat!!!
2013. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy furán fog hangzani de én már gondolkoztam azon hogy milyen jó lenne vele lefeküdni, csókolózni vele, mellette ébredni :(
2013. dec. 4. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!