Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem ajandekoz meg soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem ajandekoz meg soha?

Figyelt kérdés
A baratommal 5 honapja jarunk 16/16 (kor) s meg egyszer sem ajandekozott meg alkalmakon kivul,itt ertem,karacsony,valentin nap,nok napja stb..nem varok el nagy dolgot..de pl egy szal viragnak mindig orul az ember..most tenyleg ennyire sajnalja vagy nem olyan tipus..szerintetek?

2014. ápr. 6. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért mert skót.
2014. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert egy szarrágó
2014. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Orulnek az ertelmes valaszoknak...
2014. ápr. 6. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert 16 éves, és nem neki való a kapcsolat. Azt sem tudja mi fán terem, mit kell tennie, hogy kell viselkednie. Ezért nem kell kisfiúkkal kezdeni.


Ui.: egy szál virágnak én speciel sose örülnék, mert haszontalan. De képes vagyok kommunikációra és ezt el szoktam mondani a partnereimnek, illetve a családom is tudja. Ezért sose kapok virágot, mert felesleges pénzkidobásnak tartom, és mivel tudják, hogy nem okoznak vele örömöt, így már ők is annak tartják.

2014. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem minden 16 éves kisfiú.


Valaki 28 évesen is így viselkedik.

2014. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom , valószínűleg spórolgatni szeretne vagy nem akarja túlzásba vinni.

Volt Barátnőmnek alkalmakkor adtam ajándékot , illetve amikor átmentem , akkor vittem egy kis csokit , virágot , török édességet , szóval igyekeztem a kedvében járni...

Még is vége lett 1 év után...


F/18

2014. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16 éves!

Nem egy dolgozó pénzkereső ember.

Az alkalmak mind megvannak mindig kapsz valamit.

Ne várj el többet tőle, nem kötelező főleg ebben a korban.

2014. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 hónapja jártok és minden alkalommal megajándékoz. Mit akarasz még?
2014. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fiú! Mit akarsz, örülj, hogy minden ünnepen gondol rád. Amúgy meg tényleg lehet hogy félénk, kicsit tehetetlen, nem akarja elszúrni...
2014. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!