Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiányzik ennyire az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ennyire az ex csajom? Vannak napok mikor tök jól el vagyok nevetek meg mindig de vannak napok mikor eszembe jut és akkor :/.

Figyelt kérdés
1 év 9 hónapja szakított velem mondván nem szeret meg a távolság miatt is . Nemsokára lett neki pasija azóta is együtt vannak. De nagyon hiányzik miért nem érti ezt meg ? Azt mondta nincs miért beszélnünk pedig én még annak is örülnék csak beszéljek vele . Azt mondta ö is nagyon szeretet és soha nem fog el felejteni vajon néha eszébe jutok ? Vagy fog keresni valamikor ?
2014. ápr. 6. 15:52
 1/2 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem ideje lenne újra becsajoznod. Ne reménykedj, kb. már eszébe sem jutsz ennyi idő után.
2014. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érti, hogy hiányolod. Csak éppen leszarja. Felejtsd el. Vége.
2014. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!