Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit cainaljak, ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit cainaljak, ha már nem szeretem. Annyira a barátomat?

Figyelt kérdés

kicsivel tobb mint egy eve egyutt vagyunk o.nagyon szeret tudom de en.mar nem erzem azt amit ereztem...nem igazan varom a talalkozasokat sem de ha egyutt vagyunk akkor jo vele. szakitani pesig nem hiszem h tudnek vele mert ugyerzem hogy megbannam es sajnalnam is ot mert tudom hogy ugy fajdalmat okoznek neki viszont hianyzik a " szabadsagom" is.

kerlek segitsetek

17/L



2014. ápr. 7. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Pff... ha elég érett vagy ahhoz, hogy egy éve párkapcsolatod legyen, akkor legyen benned annyi, hogy tisztességes vagy vele... sajnálatból nem akarod kidobni? Úristen, gratulálok... Inkább hazudsz neki, és úgy csinálsz, mintha úgy szeretnéd, ahogy ő azt hiszi?
2014. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakítsatok. Mindkettőtöknek jobb. 1#-s jól mondja. Ha hazudsz akk csak rosszabb lessz a szitu.
2014. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*lesz

Bocsi

:)

2014. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vess véget ennek egyszer s mindenkorra. Különben telepumpállak ólommal.
2014. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!