Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Volt egy haverom akivel elég jóba lettem de én 100%ig biztos voltam benne h csak barátok vagyunk, soha eszembe sem jutott más.. Akkor a barátommal 1 éve voltunk együtt. Mindennél jobban szeretem őt, és soha nem szeretném elveszíteni. Aztán volt egy buli a haveromnál ahova a barátom nélkül mentem, és miután kellően jóléreztük magunkat a haverom kb szerelmet vallott és meg akart csókolni, de elhúztam a fejem, hogy ne hülyéskedjen már. Megpróbálta még1x és akkor valamiért elkapott a hév és engedtem neki. Onnantól kezdve egész éjszaka ez ment, de semmi más nem történt. Ez nyáron volt, azóta pedig kb minden órában eszembe jut, rengeteget rágódok rajta, rémálmaim vannak és mardos a bűntudat, sírógörcsök törnek rám az éjszaka közepén. Szeretném elmondani a barátomnak, de nem merem, mert összetörne a szíve és nem bízna bennem soha többet, pedig ép ésszel és saját akaratból sosem kezdeményeznék ilyet. Mit tehetnék hogy elmúljanak a fájdalmak és ne gondoljak erre ennyit.? A haveromnak azóta van barátnője, és alig beszélünk már, pedig minden nap találkozunk.
2014. márc. 27. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
mond el neki.
2014. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szerintem mondd el és mondd, hogy nagyon sajnálod, de akkor kicsit részeg voltál és józanul ilyet biztos nem csinálnál!

Mondd hogy már nem bírod tovább titkolni mert ezt tudnia kell de te nagyon sajnálod és soha nem fog ilyen előfordulni és te őt szereted!

2014. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az alkohol semmire sem kifogás.. :/ Nem azért nem merem, hogy mi lesz ha szakít velem, mert azt is megérdemelném. De nagyon érzékeny, nagyon nehéz élete van, egyetlen boldogsága a mi kapcsolatunk. Ami tényleg tökéletes, ezért nem értem magamat azóta sem. Teljesen összetörne.. :(
2014. márc. 27. 20:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Pedig ez meg nem olyan nagy dolog,ami a szememben ok lenne a szakitasra. Ugyis latni fogja,hogy vivodsz es elobb-utobb rajon . Ha ate mondod el , bunbanoan ,sokkal nagyobb esellyel lesztek tul rajta egyutt , ha titkolod,akkor Teged is felorol .
2014. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Biztosan nem szakítana velem, túlságosan szeret és annyira harmonikus a kapcsolatunk. Félek hogy butaságot csinálna. Jobban féltem őt, ezért viselem inkább hogy "felőröljön engem", mint hogy neki fájdalmat okozzak. De nem bírok a szemébe hazudni.:(
2014. márc. 27. 20:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Tovabbra is azt mondom,hogy mondd el.. Ha csak egy csok volt,azt ki fogja birni es sokkal erosebbe teheti a kapcsolatototkat ez az oszinteseg .. Velem sokkal durvabban bant el a kedvesem es ezt is tuleltuk
2014. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1: Halgass örökre

2: Mond el


Dönts és vállald a következményeket, ha már fellőttesdit játszol.

2014. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne hidd hogy csak mert túlságosan szeret nem szakít veled az árulásod miatt....


Csak azért mondom, mert én jobban szeretem az életemnél is a férjemet. Másba nem voltam szerelmes soha...De ha elárulna azzal, hogy megcsal engem, akkor szakítanék vele.


Egyébként meg mond el neki. Legyen gerinced őszintének lenni ha már ahhoz volt hogy megcsald.

2014. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
remélem kidob és talál magának normális nőt.
2014. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondd el neki! Ez nem lehet kérdés.


Én azt tenném, hogy elmondom neki, és elmondom, hogy nagyon sajnálom és tudom, hogy nincs mentségem. Ne találkozzunk most 1-2 hétig, aztán beszéljünk és ha még így is akar tőlem valamit, akkor beszéljük meg.

Szerintem ez a módja a korrektségnek és a vezeklésnek.

2014. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!