Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam be a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam be a barátomat a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Igazából több kérdésem is lenne amire szeretnék választ kapni. Több mint egy hónapja járunk és már a szüleim és ő is szeretné h bemutassam. Nekem ez az első kapcsolatom és elég tapasztalatlan esetlen vagyok. A családban még soha senkinél nem volt ilyen helyzet és eléggé félek. Mit kell a szüleimnek mondani? Hogy mutassak be mindenkit? Igazából nem tudom h meddig fog tartani a kapcsolat ezt nem lehet előre látni. Nem igazán tudom h szerelmes vagyoke vagy h mit is érzek. Egy éve januártól kezdve beszélgetünk facebookon de volt h nyáron nem beszéltünk mert féltem egy kapcsolattól. Megpróbált továbblépni de nem ment jött egy hullámvölgy aztán a betegségem után újra normális lett minden. Viszont kevésszer találkoztunk a betegség előtt. Utána se jött össze sokszor ám mégis összejöttünk. Azt h járunk viszont nem mondtuk ki váratlanul ért mikor mondta h így érzi. Ilyenkor mikortól számít a járás? Első csók egy buliban volt egy éve márciusban. Még annyit h azzal a lánnyal akivel tivább akart lépni még mindig tetszik neki de már nem gondol rá úgy. Csak mint barát. Viszont folyton kedvel minden képét kiírásait. Kezdjek aggódni?
2014. márc. 28. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne félj! Csak akkor mutasd be, ha készen állsz rá.
2014. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Ne pasizz, hanem a nyelvtankönyvet bújd, mert irdatlan rossz a helyesírásod.
2014. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. "Apa, Anya ő lenne a barátom xy (neve)

(fiú neve) ők itt a szüleim.."

2.nem kell aggódnod.. ha "nem tudott" tovább lépni nem kell aggódnod..

2014. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne mutasd be. A leírtak alapján eléggé ingatag az egész és hamar szét fogtok úgyis menni.
2014. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És ő?
2014. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!