Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a barátom soha semmire nem hív meg? és más jellegű gondok is vannak.

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt (21/f 19/l). szeretem,de... nem érzem boldognak vele magam... agyis mostanában má igen,de nagyon sok dolog nem tetszett, nem akarok vele szakítani,így úgy voltam vele,hohy beszéljük meg. làtszólag meg is értette és 2 hete,mióta veszéltünk,úgy érzem,ezekkel a dolgokkal minden rendben. viszont őt eltartják, pénzelik a szülei, nekem mimdenért meg kell dolgozni. voltak helyzetek,hogy valamit én fizettem vagy "csak úgy" kap tőlem vlamit. neha azért nekem is jól esne,hogy ha pl egy 200 Ft-os fagyiért nen fogadná el szó nélkül a pénzt. vagy ha kapnék egy szál rózsát vagy akármit. csak úgy érzem,vannak alapvető dolgok,amiket nem kellene elmagyaráznom neki.mégis a beszélgetésnél szóba jöttek ilyenek is,amikre azóta odafigyel,de nem érem, ezekért miért kell szólni... Ti mit gondoltok erről? előre is köszi a válaszokat :)

2014. ápr. 8. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
nem mindenki romantikus, ergo lehet nem fogsz egyhamar virago kapni... ez legyen a legnagyobb gond.
2014. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Hú szerintem ezen nehéz változtatni.De mindenképp jó dolog, hogy ezt elmondtad neki...Én úgy veszem észre, hogy kevés ember ad magától bármit is a párjának manapság mindenki sóherkodik.Biztos a neveltetés miatt..


Szerintem mivel még rövid ideje jártok,még várj 1-2 hónapot, hogy akkor hogy érzed vele!

2014. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
ez van akkor, ha a két pénztárca nem egyezik... anyagi helyzetetek nem ugyanolyan.. javaslom, hogy olyan srácot keress, aki hasonló körülményekkel rendelkezik, mint te... azért 21 évesen gáz anyagilag függeni a szülőktől.. ha tanul is, megerőltethetné magát egy kis munkával
2014. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne gáz 21 évesen anyagilag függni a szülőktől?:D valószínűleg még tanul, ergo honnan lenne neki pénze? az ok, h dolgozik, de mindenre akkor sem fogja tudni megkeresni a zsét
2014. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kolosszus22 ***** válasza:
Miért kell magyaráznod neki? Azért mert nem mindenki ilyen "mindig meglepem a barátnőmet" romantikázós típus, ő nem így fejezi ki a szeretetét és ha hiszed, ha nem, vannak bizony nők is akiknél ez nem elvárás. Ez alapján úgy tűnik nagyon mást vártok el egymástól, máshogy fejezitek ki magatok, nem hinném, hogy összeillenétek ha már ilyen kis dolgokon is félrecsúsztok.
2014. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem ezeket kell magyaraznom,azok teljesen mas dolgok. ilyenrol nem beszeltunk. tok masrol van szo aminek vszinuleg senki nem orulne egy kapcsolatban de ezeket megbeszeltuk es uy tunik fontos neki is a dolog mert valtoztak ezek.
2014. ápr. 8. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
nem derül ki számomra, h mik ezek a dolgok.... de ha leírod, akkor lehet h tudunk segíteni.
2014. ápr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!