Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a férfi a közös jövőnkről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi a közös jövőnkről beszél mindig, akkor tényleg komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Először nem hittem túlzottan a dologban, mert szilveszteri buliban indult, és a buliban ismerkedésnél általában nem mindig egyértelmű a szituáció. Meg nem keresett minden nap, szóval azt éreztem tök jól elvan nélkülem is. Vagyis hogy olyan semleges vagyok a számára. Viszont 2-3 hónapnyi együttlét után már ilyeneket mond, hogy majd augusztusban hova menjünk nyaralni :) Meg az ősszel lévő szülinapomra is utat tervez... Csak néha nem érzem rajta azt az erős ragaszkodást, amit én kissé elfolytok magamban, nehogy megijedjen vagy ilyesmi. :/

2014. ápr. 9. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom... az exem pár hónap után már eljegyzést meg összeköltözést tervezett, közben meg másokkal flörtölt. a mostani pasimmal meg kb 2 évig fel sem jött témaként a dolog, mégis jobban megvagyunk.
2014. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Jelentheti azt is, de nem minden esetben így van, ne ebből vond le a fontos következtetéseket. Sokszor félrevezető lehet, sokszor azt hiszi, hogy komolyan gondolja, és sokszor komolyan gondolja. Nem ez fogja megmutatni, hogy hová halad a kapcsolatotok :)
2014. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint férfi mondom, általában ilyenkor kamuzunk, hogy jobban magunkhoz kössük a nőt, elnyerjük a bizalmát. Nem feltétlenül gondoljuk 100%-ig komolyan.
2014. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hmm :/
2014. ápr. 9. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
én a barátommal több, mint másfél évet voltam együtt. hónapokig küzdött értem, mire megkapott. 3. hónap után egy franciaágyat vett nekem a ballagásomra.. teljesen szoros és remek volt egyébként közöttünk a kapcsolat, az volt, h a nyáron megkéri a kezemet. úgy tűnt, h azt szeretné, h én legyek a gyermekei anyja, mondta is párszor, h nem akadna ki nagyon, ha teherbe esnék. majd kiderült, h rendszeresen lopja az anyámat. teháát, minden jel arra mutatott, h tényleg engem tekint az igazinak, dehát te meglopod annak az anyját, akit komolyan veszel? megéri a kockázatot? nem. szóval nem lehet ezt tudni...
2014. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!