Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két férfi közül hogy válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfi közül hogy válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet, sokan meg fogtok ítélni, régebben én is megítéltem volna egy hasonló szituációban lévő embert. Nagyon nehéz helyzetben vagyok.

Megismerte három hónapja egy férfit, aki szerelem volt első látásra. Teljesen elbűvölt a személyisége, külseje, belseje teljesen az ideálom, viszont van egy nagy hibája. Képtelen komoly kapcsoltra, és a kommunikációjával is probléma van. Az elején annak indult, de ahogy teltek a hetek, egyre ritkábban keresett. Most ott tartunk, hogy hetente, másfél hetente találkozunk pár órára, pedig közel lakik - levelet is 3-4 naponta ír. Azt mondta, nem szeretne már komoly kapcsolatot, sem velem, se mással, de szeret engem. Az egész lényéből sugárzik a szeretet, élményszámba mennek a vele való találkozások, fülig szerelmes vagyok bele, pedig látom a hibáit: alkohol problémája van, elég egyszerű (mondhatni butuska), komolya nem lehet rá számítani, mert nagyon gyermeteg lélek. De egyszerűen imádom.


Sajnos nagy a szeretet igényem, nehezen tolerálom az eltűnéseit, komolytalanságát, a kevés találkát ,már - már depressziós lettem miatta, ő képtelen változtatni magán. Pár hete belém akadt egy rendes, jóképű férfi, aki nagyon szeretne velem komoly kapcsolatot. Többször leráztam, de éppen a fent említett barátom eltűnése miatt egy rossz, elkeseredett pillanatba kötélnek álltam. Ő teljesen az ellentéte: kommunikatív, minden nap találkozni akar, törődik velem. De van egy nagy gond - bármennyire is kedvelem, nem tudom szerelemmel szeretni. Mondtam neki hogy még lezáratlan kapcsolatom van, de ő azt mondja, nem adja fel, ő már szeret engem, adjak neki esélyt. Bizony, szexuálisan is összegabalyodtunk.Közben a fent említett, általam imádott férfinak nem említettem őt, továbbra is találkozom vele heti egyszer.


Tőlem ez nagyon idegen, tudom, ez hosszú távon nem vezet jóra, de nem szeretném egyiküket sem megsebezni, vagy elveszíteni.

Ha a szerelmemet menesztem, egy óriási űr marad bennem, ha meg a "rendes férfit", akkor meg nagyon elhanyagoltnak érzem magam. A nyitott kapcsolatban egyikük se menne bele, és a hazudozás is távol áll tőlem.


Mit tennétek a helyemben? (32 N) Kérek mindenkit, ne ítélkezzen!:)



2014. ápr. 9. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Találomra.
2014. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pénzfeldobással.
2014. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként te is butuska vagy, ne aggódj! :)
2014. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
dobókocka?
2014. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem ítélkezünk meg, TELJESEN HASONLÓ helyzetben vagyok énis, már majdnem irtam is neked privátot.


És mivel én olyan vagyok, mint a 2. pasi, én csak őt tudom javasolni. Nekem egyszer egy nő azt mondta "nem küzdök, teperek többé egy pasi után, küzdjenek ők értem". Nagyon sajnálom, de itt most az észnek kell dominálnia: mi van, ha az elsőnek felbukkan egy másik nő, aki már az ideálja lesz, és akivel elsőre képes lesz komoly kapcsolatra valamilyen okból? Az nagyon fog neked fájni.

Nyilván nem adja fel a második, én sem adtam fel, mikor elutasított.

Fúh, tehát nehéz, mégis érdemes lenne a másodiknak esélyt adni. Most te is látod, milyen az, ha egy pasi küzd, és az első nem akar!

Ráadásul, nekem egy év után alakult ki vonzalmam a lány után, most azt ne kérdezd miért :) nálatok is kialakulhat több

2014. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő felejtős!!!!

Ha valakit szeretsz, de Ő ezt nem tudja vagy nem akarja viszonozni az inkább rajongás mint kapcsolat...egyoldalú az egész!!!

Másik esetben Te vagy a kedvezményezett, de ha nem tudod viszonozni a hapsi érzelmeit az sem működhet sokáig...max Te jobban jössz ki a kapcsolatból!! A hapsi nem jön be mert "állítólag" nem az eseted...de azért lefekszel vele mert igényeid azok lennének....pontosítok, vannak és mert kíváncsi vagy és szeretetéhes ezerrel!!!

Vannak nők akik elképzeli a leendő férjüket, hogy milyen is lesz (külsőleg-belsőleg)és addig várnak amíg pont egy olyan be nem repül az ablakon és akkor ráugranak.......

Vannak olyanok akik nyitottan állnak a kérdéshez, tudják, hogy milyen tulajdonságok fontosak Számukra egy hapsinál de ami mindezek közül a legfontosabb.... olyan hapsit keresnek aki szereti őket és ezt érezteti is velük és viszont is tudják szeretni minden hibájával együtt!!! :)

2014. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem
2014. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon sokat segítettetek! Bár a humorzsákok nem hiányoznak, nyilván ez nem fej vagy írás alapon megy - emberekkel, érzelmekkel nem lehet játszani.

Arra a döntésre jutottam, hogy az első férfit választom - annak ellenére, hogy link - egyszerűen szeretem, rajongok érte, érzem a gondolatait, ha nem is találkozunk gyakran, a lelkembe van vésve. Nagyon furcsa, reális nő vagyok, de úgy érzem, feladatom van vele.

A másik férfit el fogom küldeni - nem szép, hogy rajong értem, én meg nem tudom viszonozni, és reményt keltek benne. :( Hogy lehet finoman leépíteni, hogy ne bántsam meg? Szerelem nélkül nem megy nekem. Egyébként ő sem angyal, sokat káromkodik, picit közönséges, annak ellenére, hogy szeret, nincs sok közös bennünk, a szimpátián kívül nem mozgat meg bennem semmit.:( Ennek semmi értelme sincs.

2014. ápr. 11. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat:

1. pasi: Aki iszik, és lelkileg gyenge. nem fog tudni melléd állni.Csak hát szerelem ide, vagy oda mindig te leszel a támasz, de te számíthatsz majd rá? Az, h kevesebbet keres, na és... Tudja, h szereted, és szerintem ő is ragaszkodik hozzád, csak már nem teper. Szerintem a pasi így tudja kifejezni magát, ez az igazi arca, szabad lélek. (A mostani barátom ugyan ilyen) 3 év után is szeretem, csak hát már lefelé húz, és elveszi a fiatalságomat, az önbecsülésemet, és éppen megcsalt (persze ez rátok nem igaz) ugyan tagadja, és velem is lenni akar... egyszóval szerelmes vagyok, szétszakadok, de ez a szerelem nem boldog... egyoldalú akármennyire bizonygatom, h nem.

2. pasi: Az első férjemhez azért mentem hozzá, mert megbízható volt, pont mint a második delikvens. Úgy érzem, h csak abba próbáltam beleszeretni, h rendes életem lehet. 8 év után már hozzá sem tudtam érni, mert ahol nincs meg az a szikra, ott beleragad az ember a saját csapdájába... És mindkettőtök ideje eltelik. Semmiképpen sem választanám. (Ez akkor gyáva lépés volt tőlem, és nagyon bánom)

2014. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!