Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mik az esélyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik az esélyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Én szlovákiai vagyok, ő a fiú magyarországi, több mint 400 km-re lakik tőlem. Facen ismerkedtünk meg, élőben még nem találkoztunk...(attól tartok nem is fogunk). Megszerettük egymást, egy éve már, hogy chatelünk. Én őszintén szólva nem látok rá esélyt, hogy együtt leszünk, mert én anyámékkal élek, lakok, nincs saját házam, de még munkám sincs. Ő állitólag most vizsgázik. /egyetem/ Állitólag szeret engem. Én szeretem őt. Egyszer emlitette hogy hozzáköltözhetek, hogy boldog lenne, de attól tartok ott sem lenne munkám. És ez rövid időn belül probléma lenne, meg égés is ...nem is értem az egészet. Ha meg valami miatt kidobna, hogy jöhetnék vissza haza, miután fiúnál laktam...értitek mire gondolok.. még lány vagyok..ezt még ő sem tudja.

2014. ápr. 10. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem találkoztatok, de szereted.... hmmm
2014. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még lány vagy?

Ezt hogy kell érteni? (bocs, ha idióta a kérdésem, de nem értem)


Találkozzatok, és derüljön ki, hogy személyesen mi a helyzet. Szerelemben nincs lehetetlen.


Valahogy hozzátok össze a találkozót, találkozzatok félúton...


Ha ilyen jól megvagytok, nem érdemes hagyni a dolgokat, hanem tegyetek még érte :)

2014. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves biztatást, a félút jó ötletnek tűnik.
2014. ápr. 10. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Félút nem rossz ötlet, de ne egyedül menj.

Az internetes kapcsolatoknál alaptétel, hogy az igazi ismerkedés csak a találkozásnál kezdődik!

Mivel akárki lehet a profil mögött...


Lány vagy még? Gondoltuk. Hány éves? lehetnél egy kicsit óvatosabb is.

2014. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!