Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16/L 20+/F esélyek? (normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/L 20+/F esélyek? (normális választ)

Figyelt kérdés
Nekem eddig kb 13 éves korom óta minimum 5 évvel idősebb pasik tetszettek/tetszenek. Nem tudnám magam elképzelni 20 év alattival..így milyen esélyeim vannak párkapcsolat terén?
2011. márc. 15. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocs a válaszomért, de szerintem egy érett 20 éves nem fog leállni egy 14 éves kislánnyal. Bocs de én leröhögném a csoporttársaimat, ha valamelyik 14 évessel állítana oda.

Egy 14 éves még általános iskolás, egy 20 éves jobb esetben egyetemista vagy dolgozik, más érdeklődés, más szükségletek, más szint (érzelmileg, és kognitív síkon...)

vannak 14 éves ismerőseim, a páromnak pl. ekkora a húga (aki egyébként teljesen értelmes, normális, szép, okos, érett), de a párom agyon is ütné azt a húsz évest aki megkörnyékezi a húgát...


Viszont, lehet találsz olyan húsz évest, akinek kellesz, elsősorban ARRA. De az a húsz éves akinek csak 14 éves csaj jut valamiben defektes, pár év múlva rájössz...

2011. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16:D
2011. márc. 15. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb 90 %, hogy összejön. A 10 % csak azért, mert lehet, hogy mégis megtetszik neked valaki a fiatalabb korosztályból :)
2011. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne esély?

Bár ne úgy tervez, hogy ő lesz a férjed, mert ezt 20-25éves korban sem tudod előre, de komoly kapcsolat mindenképpen lehet.

Barátom húgáék 2 éve vannak együtt.

A csaj 15, a pasija 25 mikor összejöttek. Több, mint 10 év van köztük és mégis megértik egymást. de ezenkívül sok ilyen példát tudnék mondani.

Úgyhogy ne gondolkodj a koron, ha szeretitek egymást nem ezen fog múlni a kapcsolat:)

2011. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
esély van. minden attól függ hogy te hogy nézel ki.
2011. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán működhet...A lányok hamarabb érnek a fiúk meg később tehát jó :D
2011. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Candycukor ***** válasza:
16évesen nekem 32évessel is működött...szóval a kor miatt annyira nem kell aggódni ha már érett vagy hozzá...szoval ha értelmileg és érzelmileg egy szinten vagytok 100%esély van sztem...
2011. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi az első vagyok :D

16? hát akkor már kicsit nőnek az esélyeid... látom jobb ha lefekszem, ma már többet nem tudok se írni, se olvasni :D

én kérek elnézést:D

2011. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) Első, semmi baj, csak furcsáltam :)
2011. márc. 16. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!