Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ezt a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? A barátnőm 3 évvel fiatalabb nálam és már nem szűz, ez engem zavar.

Figyelt kérdés
A barátnőm 3 évvel fiatalabb mint én és már nem szűz és jópáran már meg is ujjazták. Én még egy csajjal sem csináltam ilyet. Ez engem zavar, hogy még ilyen tapasztalatlan vagyok 17 évesen, a barátnőm meg olyan fiatalon már milyen tapasztalt. Hogyan kezeljem ezt a dolgot?
2013. aug. 28. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
aztán ettől mért lenne tapasztalt?
2013. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14 éves és nem szűz? Nem semmi...
2013. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Küld el orvoshoz nincs-e valami nemi betegsége.

AMúgy meg gyakoroljatok sokat, és belejössz ;)

2013. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"jópáran már meg is ujjazták"


minek jársz egy ribivel?

2013. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, ha egy r1bivel lennék együtt.
2013. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak szard le a múltját. az ember folyamatosan fejlődik, napról-napra más lesz. (könnyű ezt mondani, tudom, de törekedj erre a felfogásra.)
2013. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, nem kell vele lenned, amúgy meg ne rinyálj! Csupán azt kellene tisztába tenni az agyadban, hogy most egymást szeretitek, egymástól akarjátok ezeket a dolgokat! A múlt nem számítana. És akár melletted marad majd sokáig, és csak te ujjazgatod. De ezt csak úgy érheted el, ha a zsörtölődést elfelejted, és nem valami kisribiként nézel a barátnődre!
2013. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért az màr gáz..!

Oké..14 èves, de màr "jópáran meg is ujjazták"???

Kitenném a szűrét..engem is zavarna..annyira hogy elhajtanám a búsba a "csajt" :)

2013. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért az is lehet, hogy csak legenda az amit a barátnődről tudsz!

Ha meg igaz, akkor felejtős a kapcsolat, ha nem esetleg Te is megakarod ujjazni.

Ma mennyire divat lett ez az ujjazás!

2013. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!