Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyáva vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyáva vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akárhányszor találkozok vagy beszélgetek egy fiúval, mindig olyan zavarban vagyok, hogy nem merek megszólalni. Egyetlen egy szó sem jön ki a számon. Persze ez csak akkor van, hogyha tetszik nekem az illető. Most aki tetszik pont bunkónak hisz, amiért nem válaszolok neki ha kérdez. Facebookon megírtam neki hogy csak azért mert zavarban vagyok, de nem érti meg. Mit tegyek?

2014. ápr. 12. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
törj át a korlátaidon fejlődj
2014. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remek. És azt hogyan csináljam? Essek szerelembe, hogy megpróbáljak bátran trécselni vele, hogy az ne sikerüljön?
2014. ápr. 12. 16:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Erőltesd kicsit. Volt hogy én sem tudtam beszélni a lányokkal. Erőltesd és jó lesz.
2014. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz, ahogy elnézem. Meglátjuk..köszi:))
2014. ápr. 12. 16:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Életkor? :)
2014. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
14 leszek hónap végén
2014. ápr. 12. 16:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Muszáj neki megmondani :)) Állj oda és mondd meg mindenképp!! 14 évesen le tudod ezt küzdeni :)
2014. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudja hogy tetszik nekem, facebookon megírtam neki. Azt mondta nem viszonozza, de tudom hogy neki is tetszem. Még oviban ismertem meg, azóta megint megtettszett, úgy ahogy ott. Tuti hogy tetszem neki mert néha piszkál, de ritkán nagyon. Néha hozzám szól, néha köszön..Mi ez ha nem tetszem neki?
2014. ápr. 12. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:
mind mondottam, mondd meg neki!! ne írd meg neki... -.- mondd meg!!!!.. ilyen egyszerű
2014. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, egyszer túl kell esnem egy élőben történő szerelmet valláson! :) Lehet hogy az volt a baja hogy nem élőben tettem, és tényleg tetszem neki.
2014. ápr. 12. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!