Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmemmel és családjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

A szerelmemmel és családjával (anyósommal és apósommal) elugrunk "minivakációzni" hosszúhétvégére egy üdülőbe. Programokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Amolyan társasjátékokra lennék kíváncsi,amit így is lehet(anyóssal-apóssal).Vagy elfoglaltságokat...

2014. ápr. 14. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyóst, apóst elküldeni egy melegvizes gyógyfürdőbe, ami a közelben van, befizetni nekik 1-1 órás masszást, mondván ez ajándék, és utána ketten maradni. Semmi hosszabb közös zárt program nem jó anyós, apóssal, max. egy ebéd, vacsora, egy kávé, időtartam max. pár órahossza. Esetleg bekapcsolni nekik egy filmet, amit előtte mondták hogy megnéznének, fiatalok meg különszobába elvonulni.. Nálunk különben egy 2 hetes közös nyaralásnál az vált be, hogy az étkezések együtt zajlottak, utána ment mindenki a saját dolgára, max. este vacsora után beszélgettünk kicsit, utána megint mi elmentünk bulizni, ők meg gondolom lefeküdtek.
2014. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nálunk máshogy van...20 éves vagyok,a párom is 20 éves.Anyáékkal élek és ő is a szüleivel -még-.Az anyukája 42éves,az apukája is ottankörüli.Nálunk nincs úgy,hogy az anyós a házisárkány stb. hanem épp ellenkezőleg,bármilyen problémáró tudok vele beszélni,mintha a második anyám lenne,tehát nincs aza kellemetlen feszültség a "levegőben",mint egyes anyós-meny kapcsolatoknál.

Hosszúhétvégére megyünk egy hegy melletti kis üdülő falucskába.Többen leszünk:anyós,após,az ő barátaik(férj,feleség,az ő gyerekeik és a nagyobbiknak a barátnője).Közös programban el fogunk menni túrákra napközben,szalonnasütés,grill stb.,de este,amikor az időt a házban fogjuk tölteni,"unatkozni" fog a "csapat" egyik része,mert a másik része römizik vagy kártyázik...ezért gondoltam,hogy valami társasjátékot kellene vigyek,amivel elüthetnénk az időt.Én activityre gondoltam...de több tippet szeretnék.

2014. ápr. 15. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!