Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális dolog? Nem fiatalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Nem fiatalok meg ehez?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek aki nyár végen lesz14 már komoly barátja van aki 15éves. Csókóloznak rendesen stb ez még nem lenne olyan nagy baj de egymást tapizák a fiúnak az izejét fogdossa a csaj . A fiu pedig a melleit meg a segget ugy hogy bele nyúl a gatyájába.

2014. ápr. 15. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
korai,de ezen ma már nem csodálkozok. Amúgy is mit érdekel ez téged...
2014. ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Közöd?
2014. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Korai, de nem igazan van mit tenni ellene.

Amugy tenyleg, miert erdekel ennyire?

2014. ápr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
te hány évesen kezdted el ezt? :D
2014. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 PearlDiver ***** válasza:
100%
Ezt látják a nagyoktól, az interneten, filmekben, azt meg senki nem mondta el nekik, hogy hogyan lehetne másképp, türelmesen stb. Ezek után én sem csodálkozom...
2014. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Kicsit korai, de ennyi idősen én is ezt szerettem volna. :D
2014. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Ez az ő magánügyük, miért érdekel?
2014. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Ebben a korban nekem is volt már barátom, akivel smároltunk és tapasztaltuk egymás testét, de ezenkívül nem csináltunk semmi esztelenséget, tehát mondtam volna pár dolgot annak, aki beleszól ebbe úgy, hogy semmi köze hozzá.


Mondjuk ha az említett dolgokat nyilvánosan csinálták , akkor az szerintem is sok, de ez már az illetlenség kategória; én ha valamilyen ismerősük vagy rokonuk lennék ( nem tudom te milyen szerepben vagy ), akkor csak annyit mondanék nekik finoman, hogy mások is vannak rajtuk kívül és remélhetőleg veszik a lapot; ahhoz meg, hogy kettesben mit csinálnak, úgysincs senkinek beleszólása.

2014. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem olyan komoly az, hidd el :D
2014. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ö életük ök tudják mit csinálnak , sztem senki ne szóljon a másik életébe mit csináljon hány évesen
2014. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!